Tyle mówiło się o powrocie Elizabeth Gutiérrez („Duch Eleny”) do formatu telenoweli, a tymczasem aktorka postanowiła wycofać się z dalszego udziału w swojej nowej produkcji zaledwie dwa tygodnie po emisji.

Jak podają zagraniczne media, Elizabeth spędzi na planie „El rostro de la venganza” jeszcze najbliższe pół miesiąca i wraz z końcem sierpnia opuści studio Telemundo. Jej postać, Mariana de Lucas, miałaby zostać uśmiercona, a wolne miejsce wypełniłaby nowa bohaterka, którą zagrałaby inna, równie dobrze znana meksykańska aktorka, Malene Favela („Zorro”), z którą prowadzone są zaawansowane rozmowy.

Jako powód rezygnacji Elizabeth podała problemy osobiste. Nieznane są jednak dokładne przyczyny, jakie skłoniły aktorkę do podjęcia tej niespodziewanej decyzji. Kolejna ciąża, zazdrość Williama o erotyczne sceny z Chocarro, a może korzystniejszy kontrakt? Telemundo próbowało negocjować z Gutiérrez, ale ta pozostała nieugięta.


9 KOMENTARZE

  1. Wg mnie to dziwne ze tak sobie mozna opuscic telenowele po 2 tygodniach. To nie bylo jakiegos kontraktu, czy umowy na wykonanie pracy?

  2. ja lubię elizabeth gutierrez ale skoro odchodzi z tej telenoweli to nie wiem po co przyjęła propozycję zagrania w niej, ja wiem że może mieć ważne powody ale tak się nie robi

  3. Televisa jest lepsza od Telemundo. Dobrze, że ta sztuczna Eli
    nie będzie w tej produkcji. Telemundo jest sztuczne a
    przedewszystkim te KARTONOWE wnętrza !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.