Edith González kręci w Miami nową telenowelę “La trailera”

Meksykańska aktorka Edith González kręci nową telenowelę dla Telemundo pt. “La trailera”. Partnerują jej Arap Bethke i Jorge Luis Pila.

W Miami ruszyły zdjęcia do nowej telenoweli Telemundo pod roboczym tytułem “La trailera”. Na jej czele stoi troje aktorów znanych przede wszystkim z meksykańskich produkcji tego gatunku: Edith González (“Serce z kamienia”, “Doña Bárbara”), Arap Bethke (“Kraina namiętności”) i Jorge Luis Pila (“Gdzie jest Elisa?”) jako antagonista. Jej premiera zapowiedziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku w prime-time stacji.

“La trailera” jest oryginalną historią wymyśloną przez Valentinę Párraga. Zarówno scenarzystka, jak i aktorzy nie zdradzają nawet zarysu fabuły. W jednym z wywiadów Edith González wspomniała jedynie, że wcieli się w postać matki autystycznego dziecka. “Ten temat dotyczy co sześćdziesiąte dziecko urodzone w Ameryce Łacińskiej i pojawi się w telenoweli. Mamy znakomitą obsadę, historię i nagraliśmy już bardzo ładne zwiastuny, z czego jestem zadowolona” – powiedziała. Przy okazji aktorka wyjaśniła, że jej pobyt w Miami zakończy się wraz z ostatnim klapsem na planie “La trailera”, a jej udział w Telemundo jest możliwy dzięki porozumieniu z TV Azteca, z którą wciąż jest związana kontraktem.


Comments

 1. Lubię Edith Gonzalez, jest bardzo fajną aktorką, bardzo mi się podoba jak gra role antagonistyczne ale nie tylko. Mam nadzieję, że puszczą kiedyś w Polsce „La trailera”.

 2. Chcialabym zobaczyc Cielo Rojo ,ta Telenowela byla genialna :) Prosimy polske o Azteca Telemundo wiecej Telenowel bo sam genialne :) Naprawde na Televise juz nie patrze i nie ogladam oprocz Kotki na tv4 :)

 3. Podziwiam ją .Aktorka od 2006 roku ciągle gra główne role w telenowelach.Mimo swoich 50 lat nadal dobrze wygląda.
  Mam nadzieję że w Polsce obejrzymy Dona Barbarę-))))

  1. Też chcę DB w Polsce. Genialna telenowela!

 4. Ja nie lubię Edith ale uwielbiam Jorge Luisa Pile.
  Chętnie bym obejrzała na pulsie La patrone i En otra piel.

 5. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

  1. O tak! A poza tym, to bardzo lubię Edith.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.