Dwie opcje

Jeszcze wszystkie premiery Televisy nie wystartowały, a już na korytarzach mówi się o przygotowaniach do następnych produkcji. Jak już pisaliśmy

Jeszcze wszystkie premiery Televisy nie wystartowały, a już na korytarzach mówi się o przygotowaniach do następnych produkcji. Jak już pisaliśmy wcześniej, a Juan José Origel potwierdził w swoim najnowszym felietonie będą to remake’i trzech bardzo popularnych telenowel klasycznych: “Imperio de Cristal” w wersji Carlosa Moreno (“Amor Bravío“), “Bodas de Odio” (tak historia wróciła na tapetę) przygotowywana przez Angelli Nesma Medina (“Abismo de pasión“), “Mi Segunda Madre” widziana okiem Ignacia Sada Madero (“Un refugio para el amor“) i “Mirada de Mujer” pod opieką Giselle Gonzalez (“Para Volver a Amar“).

Jéssica Coch jest chciana aż przez dwójkę producentów: Medinę i Madero. Czas pokaże, w której produkcji zobaczymy młodą aktorkę, która na pewno i tym razem zagra czarny charakter historii.Comments

  1. NIE BEDZIE NOWEJ TELENOWELI NA TV4 ZALAMKA TAK PISZE NA FACEBOKU :(

    1. Premiera będzie ale dopiero na jesień

  2. Ja dla odmiany chciałbym zobaczyć ją w pozytywnej roli bo jako villana już mi się znudziła

  3. Wspaniale. Jess udowodniła w URPEA że jest stworzona do roli villan! Powinna była wygrać w tym roku.

  4. A co z nową wersją NTO ? Czyżby Angelli Nesma Medina jednak zrezygnowala z tego projektu?

  5. Gaviota ona mówiła, że woli villany. Szczerze? Ja z tych dwóch wolę ją u Mediny

  6. Zgadzam się Jessica jest świetną aktorką,ale mogłaby zagrać pozytywną postać nie protkę tylko np przyjaciółkę głównej bohaterki.

  7. ona jest świetna, uwielbiam ją, widziałam ją już w Moim grzechu, kiedy się zakocham i ukrytej miłości- wszędzie zagrała świetnie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.