Drugi sezon „Domu kwiatów” coraz bliżej

Cecilia Suárez wysyła wiadomość z pogróżkami w zapowiedzi drugiego sezonu meksykańskiego serialu „Dom kwiatów”.

„Dom kwiatów” powróci jeszcze w dwóch odsłonach. Drugi sezon meksykańskiego serialu zobaczymy w Netflixie prawdopodobnie jeszcze w tym roku, trzeci w 2020. Rozpoczęte w lutym zdjęcia, prawdopodobnie ciągiem do obu sezonów, zakończyły się na początku lipca.

Wiadomo, że w obsadzie nie pojawi się Verónica Castro, pomimo prób przywrócenia postaci lub podarowania jej udziału w formie narratora. Nie zabraknie natomiast pozostałych bohaterów z czołówki obsady, tj. Cecilii Suárez, Paco Leona, Aislinn Derbez, Daría Yazbeka, Juana Pabla Mediny czy Luisa de la Rosy. Obok nich pojawią się María León, Flavio Medina, Loreto Peralta, Eduardo Rosa oraz gościnnie Eduardo Casanova.

Wczoraj Manolo Caro, twórca serialu, opublikował zapowiedź drugiego sezonu. Pojawia się w nim Cecilia Suárez, kreująca postać Pauliny, nagrywająca wiadomość głosową skierowaną do Diega. „Nie wiem, gdzie się ukrywasz, ani czego jeszcze od nas chcesz. Wiesz, że zostałam bez pieniędzy. Posiadam natomiast szczególne umiejętności. Dzięki nim staję się koszmarem dla ludzi takich jak ty. Ludzi, którzy zadzierają z moją rodziną. Jeśli teraz wrócisz i oddasz to, co zabrałeś, wybaczę ci i zapomnę, co zrobiłeś. Jednakże, jeśli tego nie zrobisz, nie spocznę dopóki cię znajdę. A wtedy cię zabiję” – słyszymy.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.