„Dom kwiatów” powróci jeszcze w dwóch odsłonach. Drugi sezon meksykańskiego serialu zobaczymy w Netflixie prawdopodobnie jeszcze w tym roku, trzeci w 2020. Rozpoczęte w lutym zdjęcia, prawdopodobnie ciągiem do obu sezonów, zakończyły się na początku lipca.

Wiadomo, że w obsadzie nie pojawi się Verónica Castro, pomimo prób przywrócenia postaci lub podarowania jej udziału w formie narratora. Nie zabraknie natomiast pozostałych bohaterów z czołówki obsady, tj. Cecilii Suárez, Paco Leona, Aislinn Derbez, Daría Yazbeka, Juana Pabla Mediny czy Luisa de la Rosy. Obok nich pojawią się María León, Flavio Medina, Loreto Peralta, Eduardo Rosa oraz gościnnie Eduardo Casanova.

Wczoraj Manolo Caro, twórca serialu, opublikował zapowiedź drugiego sezonu. Pojawia się w nim Cecilia Suárez, kreująca postać Pauliny, nagrywająca wiadomość głosową skierowaną do Diega. „Nie wiem, gdzie się ukrywasz, ani czego jeszcze od nas chcesz. Wiesz, że zostałam bez pieniędzy. Posiadam natomiast szczególne umiejętności. Dzięki nim staję się koszmarem dla ludzi takich jak ty. Ludzi, którzy zadzierają z moją rodziną. Jeśli teraz wrócisz i oddasz to, co zabrałeś, wybaczę ci i zapomnę, co zrobiłeś. Jednakże, jeśli tego nie zrobisz, nie spocznę dopóki cię znajdę. A wtedy cię zabiję” – słyszymy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.