I choć trudno w to uwierzyć, piękna aktorka, o anielskim uśmiechu, ma knuć i oszukiwać w nowej telenoweli „Cachito de cielo”. Związana z meksykańską Televisą Danna García („Ktoś Cię obserwuje”) wcieli się w postać czarnego charakteru i będzie rywalką Maite Perroni o względy Pedro Fernándeza.

Jak wspominaliśmy już wcześniej „Cachito de cielo” ma być telekomedią, w której główny bohater ginie przez pomyłkę aniołów i powraca na ziemię w innym ciele. Premiera planowana jest na 11 czerwca.

Obsadę telenoweli na chwilę obecną uzupełniają: Azela Robinson („Zaklęta miłość”), Juan Carlos Colombo („Teresa”), Eduardo España, Juan Carlos Barreto, Pablo Lyle i Anahí Allué.


7 KOMENTARZE

  1. juana nie przejmuj się tym co pisze marzena, bo ona nie znosi Maite Perroni, która prawdopodobnie zagra protkę w tej teli i dlatego mówi że to będzie badziewie. A ja mam nadzieję, że Danna w tym zagra, szkoda, że Danna tak się oszpeca tymi operacjami. Kiedyś była śliczna a teraz wygląda coraz bardziej sztucznie.

  2. Danna nie graj w tym badziewiu!!! Niech grają tam amatorzy już uwzględnieni w obsadzie a nie wybitne aktorki jak Danna. Szkoda jej do tego czegoś…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.