Danna García w roli czarnego charakteru…

I choć trudno w to uwierzyć, piękna aktorka, o anielskim uśmiechu, ma knuć i oszukiwać w nowej telenoweli “Cachito de

I choć trudno w to uwierzyć, piękna aktorka, o anielskim uśmiechu, ma knuć i oszukiwać w nowej telenoweli “Cachito de cielo”. Związana z meksykańską Televisą Danna García (“Ktoś Cię obserwuje”) wcieli się w postać czarnego charakteru i będzie rywalką Maite Perroni o względy Pedro Fernándeza.

Jak wspominaliśmy już wcześniej “Cachito de cielo” ma być telekomedią, w której główny bohater ginie przez pomyłkę aniołów i powraca na ziemię w innym ciele. Premiera planowana jest na 11 czerwca.

Obsadę telenoweli na chwilę obecną uzupełniają: Azela Robinson (“Zaklęta miłość”), Juan Carlos Colombo (“Teresa”), Eduardo España, Juan Carlos Barreto, Pablo Lyle i Anahí Allué.Comments

  1. Po tych “korektach” twarzy, już bardziej nadaje się na villanę

  2. Danna na swoim Twitterze poinformowała swoich fanów, że to nie w tej telenoweli zagra.

  3. wiem szkoda słów na ludzi którzy patrzą tylko na wszystko po “okładce” a nie dostrzegają tego co w środku.

  4. juana nie przejmuj się tym co pisze marzena, bo ona nie znosi Maite Perroni, która prawdopodobnie zagra protkę w tej teli i dlatego mówi że to będzie badziewie. A ja mam nadzieję, że Danna w tym zagra, szkoda, że Danna tak się oszpeca tymi operacjami. Kiedyś była śliczna a teraz wygląda coraz bardziej sztucznie.

  5. Po sinopsisie to wiem.

  6. skąd wiesz że to badziewie jak jeszcze tego nie ma zastanów sie co piszesz

  7. Danna nie graj w tym badziewiu!!! Niech grają tam amatorzy już uwzględnieni w obsadzie a nie wybitne aktorki jak Danna. Szkoda jej do tego czegoś…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.