Co w drugim sezonie "Bez tożsamości"? | novela.pl

Co w drugim sezonie “Bez tożsamości”?

novela.pl 29 grudnia 2017 23

W drugim sezonie María powróci do Madrytu owładnięta rządzą zemsty. Do jej zaspokojenia potrzebuje fałszywej tożsamości i wspólnika

Co w drugim sezonie “Bez tożsamości”?

W piątek 29 grudnia Jedynka wyemituje ostatni odcinek pierwszego sezonu hiszpańskiego serialu “Bez tożsamości”. Licząca przeszło pół miliona widownia będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, albowiem nieznana jest jeszcze data premiery drugiego sezonu. Zniecierpliwionym zdradzamy, dlaczego warto czekać i co zobaczymy w nowych odcinkach.

Madryt, rok 2014. Minęły trzy miesiące odkąd María (Megan Montaner) wróciła do Hiszpanii pod fałszywą tożsamością i jako Mercedes Dantés szpieguje z ukrycia swoją rodzinę. Podczas gdy tkwiła zamknięta w chińskim więzieniu, losy jej bliskich poplątały się w nieoczekiwany sposób. Luisa (Lydia Bosch) i Francisco (Jordi Rebellón), jej adopcyjni rodzice, przestali udawać zgodne małżeństwo i są w separacji. Francisco układa sobie życie na nowo z inną kobietą i nową córką, jednak formalnie wciąż pozostaje mężem Luisy, która odmawia udzielenia mu rozwodu. Amparo (Verónica Sánchez) dopięła swego – wyszła za mąż za Bruna (Miguel Ángel Muñoz) i razem z synem mieszkają w posiadłości rodziny Vergel. Enrique (Tito Valverde) został podsekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia i prowadzi negocjacje z liczącą się na rynku firmą farmaceutyczną – zawarcie z nią umowy przyniesie mu milionowe zyski. Natomiast Juan (Daniel Grao) został adwokatem rodziny Vergel i jest zaręczony z Heleną.

María nawiązuje kontakt z Curro (Antonio Hortelano). Otrzymuje z jego ust wyczerpujące odpowiedzi na pytania o ostatnie dwanaście lat życia jej bliskich. Nie ma wątpliwości, że tym, który wywrócił jej poukładane życie do góry nogami jest Enrique i pragnie odpłacić mu tą samą monetą. Aby tego dokonać potrzebuje wspólnika – Pabla (Eloy Azorín). Ten jednak także zdążył ułożyć sobie życie, znalazł pracę i ma dziewczynę, ale przerażająca opowieść Maríi przekonuje go do podjęcia ryzyka. Stawia tylko jeden warunek – żadnej przemocy. Pierwszy akt zemsty rozegra się podczas przyjęcia zaręczynowego Juana i Heleny…

Od 2 stycznia we wtorkowe wieczory w Jedynce będzie można śledzić obsypany deszczem nagród hiszpański serial “Uwięzione” (oryg. Vis a vis). Jeszcze przed końcem zimy w ramówce znajdziemy oparty na bestsellerowej powieści Maríi Dueñas serial “Krawcowa z Madrytu” z Adrianą Ugarte (“Julieta”) w roli głównej.

23 komentarze »

 1. Starsza Pani 3 stycznia 2018 o 21:14 - Reply

  Widocznie standardem p,Kurskiego jest podsycać ciekawość -zacząć i nie kończyć. Co z Pana za człowiek. Takich checy hec dawno nie było. To już chyba 6 serial bez zakończenia i co Wy drodzy widzowie na to?

 2. Rozczarowana 2 stycznia 2018 o 21:42 - Reply

  Przywróćcie Esmeraldę błagam, to przynajmniej leciało pod początku do końca…Panie Prezesie proszę sobie nie robić żartów z widzów.

 3. kamcio 2 stycznia 2018 o 21:34 - Reply

  TVP oddajcie dalsze odcinki Rozdarte serca!!!!!

 4. Rozczarowana 2 stycznia 2018 o 20:10 - Reply

  Ja w tym momencie robię wszystko co w mojej mocy, aby skontaktować się z Panem Prezesem TVP 1 Jackiem Kurskim. Ja tak tego nie zostawię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To jest skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Doro 2 stycznia 2018 o 19:25 - Reply

  Dla informacji TVP. Nie mam zamiaru oglądać serial Korona Królów, który wyparł ciekawy i interesujący serial Bez tożsamości. Teraz nawet nie wiadomo kiedy, ale i CZY w ogóle poleci 2 sezon, na którym opierała się fabuła 1 sezonu!

 6. Marta 1 stycznia 2018 o 18:32 - Reply

  dokladnie przeginaja

 7. Gonia 1 stycznia 2018 o 13:02 - Reply

  TVP nie szanuje publiczności telewizyjnej!Już drugi raz tak robią ,że puszczają ciekawy serial a potem nie można go oglądnąć do końca.Np. ,,Rozdarte serca” a obecnie ,,Bez tożsamosci”.Jak tak można?Tracicie całkowicie wiarygodność!A ja płacę od zawsze abonament i żądam aby mnie szanowano!!!!

 8. mamih 31 grudnia 2017 o 00:25 - Reply

  jestem pewna że TVP tym razem zachowa się po ludzku i “puści” 2 sezon jak najszybciej.

Komentarze »


X