Carmen Villalobos wraca do "Sin senos sí hay paraíso" | novela.pl

Carmen Villalobos wraca do “Sin senos sí hay paraíso”

novela.pl 16 czerwca 2017 0

Po ośmiu latach Carmen Villalobos ponownie wciela się w postać, która była jej przepustką do kariery w amerykańskiej telewizji

Carmen Villalobos wraca do “Sin senos sí hay paraíso”

Szczątkowe pojawienie się Cataliny, postaci granej Carmen Villalobos, w pierwszym sezonie “Sin senos sí hay paraíso” było jedynie zapowiedzią nachodzących wydarzeń. Kolumbijska aktorka z entuzjazmem dołączyła do obsady sequelu “Sin senos no hay paraíso”, popularnej telenoweli z 2008 roku, która otworzyła jej drzwi do kariery. “To Catalinie zawdzięczam, że stałam się rozpoznawana w Stanach Zjednoczonych. Ponowne tchnienie w nią życia sprawia mi ogromną radość” – wyznała tuż przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego sezonu.

W nowych odcinkach twórcy pokażą, co działo się z postacią Cataliny, przez lata uważaną za zaginioną, aż wreszcie uznaną za zmarłą. Bohaterka powróci jako agentka DEA, a wraz z nią rozpęta się nowa wojna i obudzą dawne uczucia. W obsadzie nie zabraknie aktorów z pierwszego sezonu tj. Carolina Gaitán, Catherine Siachoque czy Fabián Ríos. Autorem scenariusza jest niezmiennie kolumbijski pisarz Gustavo Bolívar. Reżyserami są Diego Mejía oraz Edgar Bejarano, natomiast producentem Consuelo Corrales.

Komentarze »


X