Blanca Soto i Fernando Colunga stworzą duet | novela.pl

Blanca Soto i Fernando Colunga stworzą duet

novela.pl 24 lipca 2012 11
Blanca Soto i Fernando Colunga stworzą duet

Dzisiaj odbyła się oficjalna prezentacja telenoweli “Porque el amor manda”. Juan Osorio dokonał wyboru i obsadził w głównych rolach Fernando Colungę (“Kobieta ze stali”) i Blancę Soto (“Eva Luna”).

Dla Fernando nowa telenowela do powrót do drzwi Televisy po dwuletniej przerwie. Aktor po raz ostatni pokazał się w produkcji Nicandro Díaza “Kobieta ze stali”, w której partnerował Lucero.

Główna rola w “Porque el amor manda” to dla Blanci Soto okazja do zadebiutowania na szklanych ekranach w ojczyźnie. Meksykańska aktorka ma jak dotąd na koncie dwie telenowele Univisionu, do których zdjęcia powstawały w Miami. Aktorka pokonała na castingu faworytkę naszą rodaczkę, Ludwikę Paletę (“Serce z kamienia”).

W telenoweli pojawią się także Erick Elías (“Prawo pożądania”) i Claudia Álvarez (“Podwójne życie Angeliki”), którzy również brali udział w castingu.

“Porque el amor manda” to remake kolumbijskiej telenoweli komediowej Caracolu “El secretario”. Premiera na Canal de las Estrellas zaplanowana jest na połowę października. Telenowela zajmie pasmo hitowej produkcji “Por ella… soy Eva” z Lucero i Jaime Camilem.

11 komentarzy »

 1. Joana 25 lipca 2012 o 13:30 - Reply

  A mnie ten duet jak najbardziej odpowiada. Może Fer ma swoje lata ale jak go odpicują nie będzie tego widać, a z Blancą u boku moim zdaniem będzie rewelacyjnie wyglądał. Od początku trzymałam kciuki za ten duet i szczęśliwie tak też się stało.

 2. Angela 25 lipca 2012 o 12:21 - Reply

  juz wolałabym żeby Erick Elias był protem bardziej pasuje mi do Blanci niz Colunga który jest za stary dla niej!!!!

 3. Juana 25 lipca 2012 o 12:10 - Reply

  SUPER BARDZO ICH LUBIĘ

 4. Madziax 24 lipca 2012 o 19:40 - Reply

  O ja też się cieszę, że zagra tu Claudia Alvarez (też moja ulubienica :) ) i nie mam nic przeciwko, by zagrała jakąś parę z Eliasem, bądź , z którym pięknie wyglądała. A jak coś to villana też wyszłaby jej świetnie :) jak w PD czy DH :lol:
  Co do parki protów, to baaardzo się cieszę, bo lubię ich, a razem mogą stworzyć fajną parkę :)

 5. Angela 24 lipca 2012 o 19:13 - Reply

  MissDulceMaria20 a ja kompletnie nie kumam czemu? skoro tak jej nie lubisz to po cholere tu wchodzisz ? :D tu sie wypowiadaja fani :)

 6. Angela 24 lipca 2012 o 19:12 - Reply

  nie tylko nie to błagam!!!!!! chciałam Blance w nowej telenoweli ale nie z Colunga tylko nie z nim Boze Świety nie cierpie go!!!!!!!!! ale ciesze sie że w tej teli zagra tez moja ulubienica Claudia Alvarez :)

 7. MissDulceMaria20 24 lipca 2012 o 19:11 - Reply

  A ta znowu gra… Niewiem czemu ale ja tej aktorki nie lubie.

 8. gaviota 24 lipca 2012 o 18:51 - Reply

  o super piękna para oby to u nas kiedyś puścili

Komentarze »


X