Życie siedemnastoletniej Martiny Stoessel już nigdy nie będzie takie samo. Zarówno serial “Violetta”, jej fikcyjna postać, jak i ona sama stały się fenomenem o zasięgu globalnym. Na wystawach sklepowych trudno nie doszukać się choć jednego przedmiotu – plecaka, zeszytu, koszulki czy gazetki – związanego z popularną produkcją Disneya. Za tydzień do tego zestawu dołączy coś wyjątkowego, a mianowicie książka “Po prostu Tini” firmowana nazwiskiem Martiny. To jej autobiografia, napisana z myślą o rzeszy fanów, którzy znają ją jako Violettę, postać fikcyjną, lecz nie jako Tini (zdrobnienie od Martiny).

Okładka książki "Po prostu Tini" (fot. Zielona Sowa)
Okładka książki “Po prostu Tini” (fot. Zielona Sowa)

“Chcę Wam pokazać, że jestem zwyczajną nastolatką, taką jak Wy” – powiedziała Stoessel podczas prezentacji książki. Na prawie dwustu stronicach woluminu aktorka opisuje swoje życie, przedstawia rodzinę, przyjaciół oraz zdradza sekrety kariery. Dzieli się także osobistymi przemyśleniami, marzeniami i planami na przyszłość. “Nigdy nie wolno zapominać o tym, kim się jest, nawet jeśli staje się na scenie. Nie wolno wyzbywać się esencji z nauki wyniesionej z domu, ani przestawać się uczyć, by dążyć do bycia tym, kim się pragnie” – wyznaje. Czy Martina Stoessel może być wzorem do naśladowania dla nastolatek? Dlaczego nie.

Książka trafi do sprzedaży 4 lutego z ramienia Wydawnictwa Zielona Sowa.


11 KOMENTARZE

  1. A ja już tą książkę mam i bardzo się z tego cieszę! Mam nadzieję że wy też ją dostaniecie, mogłabym wam powiedzieć gdzie ją kupiłam ale nie wiem bo mama mi ją kupiła ale wiem za jaką cenę za 34,99 nie wiem czy znajdziecie za tą cenę bo w różnych sklepach jest za różne ceny. Mam nadzieje że ją kupicie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.