Adaptacja powieści „Królowa południa” pióra Artura Péreza-Revertego. Historia meksykanki Teresy Mendozy, dziewczyny pilota awionetek, która staje się największą organizatorką transportu narkotyków na Morzu Śródziemnym.

Kraj produkcji: Meksyk, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Liczba odcinków: 63 (1 sezon)
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w Metro TV

W kolejnych odcinkach

„Królowa południa” – Odcinek 9: Obawy

W 9. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa namawia Santiaga, by odrzucił niebezpiecznie zlecenie. Emisja w czwartek 13 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 8: Ryzykowne zagranie

W 8. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa naraża własne życie, aby pomóc Sheili. Emisja w środę 12 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 7: Niesłuszne oskarżenie

W 7. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa zostaje posądzona o pobicie Sheili. Emisja we wtorek 11 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 6: Spłata długu

W 6. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa oddaje się gubernatorowi, aby spłacić zaległy dług. Emisja w poniedziałek 10 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 5: Niemoralna propozycja

W 5. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa sprzedaje swoje ciało Cespedesowi w zamian za wolność. Emisja w piątek 7 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 4: Teresa poznaje Santiaga

W 4. odcinku serialu „Królowa południa”: Teresa przyjmuje pracę w barze Drisa. Tam poznaje Santiaga. Emisja w czwartek 6 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.

„Królowa południa” – Odcinek 3: Złamane słowo

W 3. odcinku serialu „Królowa południa”: Epifanio łamie obietnicę i zleca zabicie Teresy. Emisja w środę 5 sierpnia o godz. 20.10 w Metro TV.
error: