KONKURS! Zobacz przedpremierowo paragwajski film „Dziedziczki” - Warszawa | novela.pl

KONKURS! Zobacz przedpremierowo paragwajski film „Dziedziczki” – Warszawa

novela.pl 22 października 2018 0

Wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu Marcela Martinessiego pt. „Dziedziczki”, nagrodzonego dwoma Srebrnymi Niedźwiedziami na festiwalu w Berlinie

KONKURS! Zobacz przedpremierowo paragwajski film „Dziedziczki” – Warszawa

W piątek 2 listopada w kinach pojawi się paragwajski film pt. „Dziedziczki” (oryg. Las herederas) w reżyserii Marcela Martinessiego z Aną Brun w roli głównej.

Portal novela.pl zaprasza Czytelników do udziału w konkursie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu w warszawskim kinie Elektronik. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na krótkie pytanie: czy „Dziedziczki” są paragwajskim kandydatem do Oscara? Odpowiedzi prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres kontakt@novela.pl. Czekamy przez cały poniedziałek (22.10)!

Zaproszenia powędrują pierwszych do osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. Uczestników konkursu prosimy o podanie swoich imion i nazwisk. Wyniki podamy tuż po zakończeniu konkursu.

Wyniki
Prawidłowa odpowiedź brzmi TAK. Zaproszenia wędrują do Dominiki Ł., Danuty K., Edyty B., Marii S., Kasi Z., Renaty T., Renaty P. i Michała K. Zwycięzców prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych, z których nadsyłali swoje odpowiedzi.

Komentarze »


X