KONKURS! Zobacz przedpremierowo kolumbijski film „Sny wędrownych ptaków” - Warszawa | novela.pl

KONKURS! Zobacz przedpremierowo kolumbijski film „Sny wędrownych ptaków” – Warszawa

novela.pl 13 stycznia 2019 Możliwość komentowania KONKURS! Zobacz przedpremierowo kolumbijski film „Sny wędrownych ptaków” – Warszawa została wyłączona

Wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu Cristiny Gallego i Cira Guerry pt. „Sny wędrownych ptaków”, prezentowanego przed rokiem na festiwalu w Cannes

KONKURS! Zobacz przedpremierowo kolumbijski film „Sny wędrownych ptaków” – Warszawa

W piątek 18 stycznia w kinach pojawi się kolumbijski film pt. „Sny wędrownych ptaków” (oryg. Pájaros de verano) w reżyserii Cristiny Gallego i Cira Guerry.

Portal novela.pl zaprasza Czytelników do udziału w konkursie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu w warszawskim kinie Luna. By je zdobyć, należy odpowiedzieć na krótkie pytanie: jak nazywa się lud, którego losy przedstawia film „Sny wędrownych ptaków”? Odpowiedzi prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres kontakt@novela.pl. Czekamy przez całą niedzielę (13.01)!

Zaproszenia powędrują pierwszych do osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. Uczestników konkursu prosimy o podanie swoich imion i nazwisk. Wyniki podamy tuż po zakończeniu konkursu.

WYNIKI
Prawidłowa odpowiedź to lud Wayúu. Zwycięzcy: Marcin D., Agata R., Edyta B., Rafał N. i Marta W.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


X