KONKURS! Zobacz przedpremierowo film „Loveling” - Warszawa - Wyniki | novela.pl

KONKURS! Zobacz przedpremierowo film „Loveling” – Warszawa – Wyniki

novela.pl 19 sierpnia 2018 Możliwość komentowania KONKURS! Zobacz przedpremierowo film „Loveling” – Warszawa – Wyniki została wyłączona

Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na pokaz filmu „Loveling” w Warszawie!

KONKURS! Zobacz przedpremierowo film „Loveling” – Warszawa – Wyniki

We wtorek 21 sierpnia wieczorem w jednym z warszawskich kin odbędzie się przedpremierowy pokaz brazylijskiego filmu pt. „Loveling” z udziałem Karine Teles i Adriany Esteves (znanej z telenoweli „Avenida Brasil”).

Portal novela.pl, sprawujący patronat medialny nad filmem, zaprasza Czytelników do udziału w konkursie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na wtorkowy seans organizowany przez dystrybutora filmu Best film. By je zdobyć należy odpowiedzieć na krótkie pytanie: jak nazywa się reżyser filmu „Loveling”? Odpowiedzi prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres kontakt@novela.pl. Czekamy do poniedziałku (20 sierpnia) do godz. 17.00!

Zaproszenia powędrują pierwszych do osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. Uczestników konkursu prosimy o podanie swoich imion i nazwisk. Wyniki podamy tuż po zakończeniu konkursu.

Wyniki
Prawidłowa odpowiedź to Gustavo Pizzi. Zaproszenia wędrują do Magdaleny K., Zuzanny S., Marty U., Moniki Ch., Małgorzaty S., Elżbiety M., Agnieszki C., Joli K., Renaty T. i Mari S. Wszystkie Panie prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych i odebranie wiadomości e-mail z dalszymi instrukcjami.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


X