KONKURS! Zobacz argentyński film „Zama” w kinie Muranów - Warszawa - Wyniki | novela.pl

KONKURS! Zobacz argentyński film „Zama” w kinie Muranów – Warszawa – Wyniki

novela.pl 4 września 2018 Możliwość komentowania KONKURS! Zobacz argentyński film „Zama” w kinie Muranów – Warszawa – Wyniki została wyłączona

Wygraj podwójne zaproszenie na dowolny seans filmu „Zama” w kinie Muranów w Warszawie

KONKURS! Zobacz argentyński film „Zama” w kinie Muranów – Warszawa – Wyniki

W piątek 31 sierpnia do kin wszedł argentyński film pt. „Zama” w reżyserii Lucrecii Martel („Bagno”).

Portal novela.pl zaprasza Czytelników do udziału w konkursie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na dowolny seans filmu w warszawskim kinie Muranów. By je zdobyć należy odpowiedzieć na krótkie pytanie: jak nazywa się autor noweli, która posłużyła Martel za inspirację do stworzenia „Zamy”? Odpowiedzi prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres kontakt@novela.pl. Czekamy do środy (5 września) do godz. 16.00!

Zaproszenia powędrują pierwszych do osób, które udzielą prawidłowych odpowiedzi. Uczestników konkursu prosimy o podanie swoich imion i nazwisk. Wyniki podamy tuż po zakończeniu konkursu. Nagrodę ufundował dystrybutor filmu Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Wyniki
Prawidłowa odpowiedź to Antonio di Benedetto. Zaproszenia wędrują do Marii S., Rafała N., Elżbiety L. oraz Edyty B. Nagrodzonych prosimy o sprawdzenie skrzynek pocztowych i odczytanie wiadomości z dalszymi instrukcjami. Dziękujemy pozostałym uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


X