„El Ministerio del Tiempo” – Odcinek 3: Przepisywanie czasu

Trzeci odcinek serialu pt. „El Ministerio del Tiempo”. Występują Rodolfo Sancho, Aura Garrido i Nacho Fresneda. Dostępny z napisami w języku hiszpańskim.

Rok 1941. Himmler i klasztor w Montserrat

Najważniejszym zadaniem Ministerstwa jest uniemożliwienie komukolwiek użycia drzwi czasu do ingerowania w przeszłość, która pociągnie za sobą nieodwracalne zmiany w teraźniejszości. Urząd zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, gdy pojawia się zagrożenie ze strony reżimu nazistowskiego. Okazuje się, że Himmler został poinformowany o istnieniu sekretnych drzwi w klasztorze Montserrat. Postanawia osobiście je odnaleźć, wykorzystując spotkanie Hitlera i generała Franco w Hendaye. Jego celem nie jest tylko przejęcie władzy nad światem, lecz także napisanie od nowa Historii pod swoje dyktando.

Amelia, Julián i Alonso zostają wyznaczeni do przeniesienia się do Montserratu i udaremnienia planu Himmlera. Na tym jednak nie koniec. Muszą także pokrzyżować zamiary Ernesta i Irene, którzy wyruszają w Hendayi, by wziąć udział w rozmowach w sprawie udziału Hiszpanii w drugiej wojnie światowej.

„El Ministerio del Tiempo” (sezon pierwszy), Hiszpania 2015; Reżyseria: Marc Vigil, Jorge Dorado, Abigail Schaaff; Występują: Rodolfo Sancho, Aura Garrido, Nacho Fresneda, Cayetana Guillén Cuervo, Juan Gea, Jaime Blanch, Francesca Piñón, Natalia Millán i inni.

[tabs tab1=”El Ministerio del Tiempo – Odcinek 3″]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.