„El Ministerio del Tiempo” – Odcinek 1: Niepodważalność czasu

Pierwszy odcinek serialu pt. „El Ministerio del Tiempo”. Występują Rodolfo Sancho, Aura Garrido i Nacho Fresneda. Dostępny z napisami w języku hiszpańskim.

Rok 1808. Juan Martín Díez i wojna o niepodległość Hiszpanii

Francuski żołnierz w służbie Napoleona przenosi się z roku 1808 do teraźniejszości. Zabiera ze sobą współpracownika, oświeconego Hiszpana. Ich celem jest sprawdzenie, co doprowadziło do klęski w wojnie z Hiszpanią, żeby móc ją wygrać. Udają się do biblioteki i dowiadują się z książek historycznych, że owa wojna przyniosła niepodległość Hiszpanii. Następnie wracają do przeszłości z zamiarem zabicia człowieka, który walnie przyczynił się do porażki Francji: Juana Martína Díeza.

By udaremnić francuzom zmienienie Historii, takiej jaką znamy, Ministerstwo wysyła na misję grupę świeżo zrekrutowanych członków. W jej skład wchodzą Alonso de Entrerríos (żołnierz Armii Flandrii), Amelia Folch (jedna z pierwszych kobiet studiujących na uniwersytecie w Barcelonie pod koniec XIX wieku) i Julián Martínez (pochodzący z teraźniejszości pracownik służby zdrowia).

Podróżowanie w czasie ma dla Juliana wyjątkowe znaczenie, albowiem może znów ujrzeć swoją ukochaną żonę, która zginęła w wypadku drogowym – to szansa na odzyskanie utraconej na zawsze miłości.

„El Ministerio del Tiempo” (sezon pierwszy), Hiszpania 2015; Reżyseria: Marc Vigil, Jorge Dorado, Abigail Schaaff; Występują: Rodolfo Sancho, Aura Garrido, Nacho Fresneda, Cayetana Guillén Cuervo, Juan Gea, Jaime Blanch, Francesca Piñón, Natalia Millán i inni.

[tabs tab1=”El Ministerio del Tiempo – Odcinek 1″]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.