Megan Montaner jako María | novela.pl

Megan Montaner jako María

novela.pl 6 grudnia 2017 0

Życie 26-letniej Maríi obraca się o 180 stopni, gdy przypadkiem dowiaduje się, że została adoptowana. Rozpoczyna poszukiwania własnej tożsamości

Megan Montaner jako María

María Fuentes jest młodą i atrakcyjną adwokat. Na co dzień mieszka w Madrycie. Jej życie było usłane różami. Dorastała w ciepłym domu i pozornie wolnym od konfliktów. Jej ojciec jest uznanym sędzią. Matka pochodzi z jednej z najbogatszych i najbardziej szanowanych rodzin w Valladolid, złożonej w większości z lekarzy i prawników. Pracuje w prestiżowym bufecie adwokackim i rozpościera się przed nią świetlana przyszłość. W wolnym czasie pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem ze społeczeństwa.

W 2001 roku, w wieku 26 lat, María przypadkiem dowiaduje się, że została adoptowana. Po wyjściu z szoku, jaki wywołała w niej ta wiadomości, rozpoczyna obsesyjne poszukiwania swoich korzeni. Badając niejasną i ponurą przeszłość, María trafia na ślad siatki przestępczej, odpowiedzialnej za wymuszenia, kradzieże i handel dziećmi, którą zamierza oddać w ręce sprawiedliwości.

Komentarze »


X