„Ziemia buntowników” w AXN White

novela.pl 13 października 2013 5
„Ziemia buntowników” w AXN White

Trzy lata temu ekipa włoskiej telewizji Rai zainstalowała się w Argentynie, aby nagrać pierwszy sezon serialu „Terra ribelle”. Piękne stroje z epoki, natualne plenery i mieszanka latynoskiej i śródziemnorskiej krwi, połączone ze znakomitym scenariuszem i reżyserią okazały się strzałem w dziesiątkę. Liczący 15 odcinków (2 sezony) serial spodobał się nie tylko publiczności, ale także krytykom. Włoch Aldo Grasso nazwał go „wzorową opowieścią”. My możemy przenieść się o dwa wieku wstecz dzięki stacji AXN White, emitującej serial pod polskim tytułem „Ziemia buntowników”.

Akcja rozgrywa się w Maremmie (Toskania) pod koniec XIX wieku. Lacopo jest synem panicza Achille Vincenzi, Andrea zaś jest pastuchem i osieroconym synem służby. Obydwaj bohaterowie są kowbojami, którzy razem dorastają i rywalizują w zaganianiu i ujeżdżaniu bydła. Mimo to ich charaktery bardzo się różnią: Andrea jest otwarty, pogodny i uczynny, Lacopo – zamknięty w sobie i wycofany. Ich życia zmienia się nie do poznania, gdy stary Vincenzi postanawia wydać swojego syna za młodą arystokratkę z Florencji.

W rolach głównych: Anna Favella, Rodrigo Guirao Díaz, Sabrina Garciarena, Fabrizio Bucci, Iván González, Fabián Mazzei oraz Humberto Zurita. Nowe odcinki w każdy czwartek o godz. 20:10 na kanale AXN White. Dostęp do materiałów wideo pod adresem www.axnwhite.pl/videos/series/collection-rebel-land.

5 komentarzy »

 1. Blanca 8 listopada 2013 o 18:52 - Reply

  Czy jest ten kanał na N-ce?

 2. gaviota 19 października 2013 o 21:51 - Reply

  Nie mam tego kanału jednak ani Cinemax gdzie leci film z Natalią Oreiro:(

 3. Pysia141192 13 października 2013 o 19:47 - Reply

  Fajnie by było, jakby puścili coś w końcu argentyńskiego…o jest tyle fajnych produkcji, a jak zwykle u nas tylko Televisy produkcje lecą…

 4. janka 13 października 2013 o 14:49 - Reply

  axn white-wreszcie coś dla bab:)tylko dobrej telenoweli jakiejś brak i mogłaby zostać extra stacją:)

  • gaviota 13 października 2013 o 19:26 - Reply

   Fajnie jakby zaczęli puszczać telenowele Telemundo i Venevision:)

Komentarze »