Twoja na zawsze

Twoja na zawsze

Tytuł oryginalny: Siempre tuya Acapulco
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: 137
Data premiery: 10 lutego 2014 (świat)

Scenariusz: Alberto Gómez
Reżyseria: Eduardo Ripari
Producent: Elisa Salinas
Obsada: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni

Odnoszący sukcesy architekt Diego Rivas Santander pada ofiarą wypadku. Kiedy pilotowana przez niego awionetka spada na ziemię, z pomocą przybywa mu młodziutka Olvido Pérez. Wiodąca skromne życie dziewczyna zabiera go do swojej chatki, w której mieszka razem z dziadkiem, ciotką i dwiemia kuzynkami. Niedługo potem ranny i cierpiący na chwilową amnezję Diego zakochuje się w swojej opiekunce.

Jakiś czas później Diego odzyskuje pamięć. Uświadamia sobie, że wypadek udaremnił mu dotarcie na własny ślub. Opuszcza Olvido, żeby wrócić do rodziny i narzeczonej, Irán. Przeżywa wielkie rozczarowanie, gdy odkrywa, że w międzyczasie Irán zdążyła poślubić jego brata, Rodriga. Olvido, choć ma złamane serce, wyrusza w ślad za Diegiem z nadzieją na odzyskanie jego miłości. (novela.pl)

8 komentarzy »

 1. Fanka 9 marca 2017 o 17:32 - Reply

  Co do telenoweli Trzy Razy Ana to siostry spotkaja sie dopiero w 116 odcinku

 2. kejsza 1 marca 2017 o 18:30 - Reply

  Droge do szczescia bedzie mozna ogladac na SwiatLatino – telenowele z napisami. Juz wkrotce pojawia sie u nich kolejne odcinki Drogi doszczescia z polskimi napisami.

 3. Nuda 20 lutego 2017 o 08:31 - Reply

  Już nudne te telenowele. Wszystkie na jedno kopyto. Ona biedna mieszkająca w mizernej chatce, on bogaty i traci pamięć. Zakochują się w sobie ale on żonaty i dupa. Nuuuudyyy. Droga do szczęścia ciekawsza i przerwali w połowie emisje nawet nie informując widzów dlaczego, po co itd. A telenowela Trzy razy Ana też porażka. Już do tej pory to wszystkie siostry mogły się spotkać z kilkadziesiąt razy ale to za szybko. Trzeba ze 100 odcinków aż się spotkają.

 4. Ana Leticia 19 lutego 2017 o 17:52 - Reply

  Televisa mogłaby jeszcze zrobic odświeżoną wersje telenoweli Velo de novia. Bardzo bym chciała ja zobaczyć. Znacie moze strone, gdzie mozna byloby zobaczyc odcinki Białego welonu z polskim lektorem, bo na you tube nie ma :(.

 5. rosasc 16 lutego 2017 o 14:44 - Reply

  Zwiastu jak dla mnie jest nudny .Chyba nie będę oglądać.

 6. mili 16 lutego 2017 o 14:40 - Reply

  szkoda ze nie droga do szczescia

 7. latino 16 lutego 2017 o 10:47 - Reply

  Nikt nie obiecywał UCHED. To był tylko plotki fanów. Niepotrzebnie każdy robił sobie nadzieje, na powrót tej telki.

 8. Kasia 16 lutego 2017 o 09:15 - Reply

  nie bedzie jednak drogi do szczescia

Komentarze »

X