„Trzy razy Ana” od 2 stycznia w Czwórce

novela.pl 12 grudnia 2016 346

Przebój meksykańskiej telewizji, telenowela „Trzy razy Ana” (Tres veces Ana) z Angelique Boyer, Sebastián Rulli i Davidem Zepedą od 2 stycznia w Czwórce

„Trzy razy Ana” od 2 stycznia w Czwórce

Czwórka rozpocznie nowy rok od premiery meksykańskiej telenoweli pt. „Trzy razy Ana” (oryg. Tres veces Ana). Przedstawia ona historię trzech sióstr, Any Laury, Any Lucíi i Any Leticii, rozdzielonych w dzieciństwie na skutek tragicznego wypadku. Pomysł na historię o trojaczkach zaczerpnięto z wyprodukowanej przeszło dwie dekady temu innej meksykańskiej telenoweli pt. „Lazos de amor” napisanej przez Carmen Daniels. Stworzenia remake’u podjęła się Angelli Nesma Medina i zaprosiła do udziału trójkę aktorów, protagonistów jej poprzednich produkcji, Sebastiána Rulli („Za głosem serca”), Davida Zepedę („Otchłań namiętności”) i Angelique Boyer („Otchłań namiętności”, „Za głosem serca”), w potrójnej roli.

Emisja od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Czwórce. Więcej informacji na stronie www.trzyrazyana.novela.pl oraz na Facebooku @trzyrazyAna.

346 komentarzy »

 1. Lola 14 lutego 2017 o 18:00 - Reply

  Jeżeli chcecie obejrzeć dalej Drodze do …..To jest to , to sam co Córka ogrodnika lepsze obsada i jest 😀 całość

 2. Ania 23 stycznia 2017 o 17:04 - Reply

  Mam nadzieję, że po zakończeniu emisji Trzy razy Ana czwórka zdecyduje się na pokazanie telenoweli Mentir para Vivir z Davidem Zepedą ;)

 3. rosasc 9 stycznia 2017 o 20:23 - Reply

  Fan Internado
  Ja też myślę ,że na wiosnę będzie Vino El Amor alb Despertar contigo ,ale nie liczyłabym na inne stacje chyba ,że tv puls da nową telenowele po Słodkiej miłości .Jestem też ciekawa gdzie i kiedy będzie Imperio .

 4. Fan Internado 8 stycznia 2017 o 19:48 - Reply

  Jeśli w Tv4 zamiast kontynuacji UCEHD będzie premiera w macu po SM to na co postawią bo ja myślę ze na Visę z 2016r np. Vino El Amor albo Despartar Contigo a może być też że jeśli TVA będzie mieć super dobre wyniki to dadzą po 2 odcinki i w wakacje dokońcżą Drogę do szczęścia jak uważacie?

 5. Fan Internado 7 stycznia 2017 o 18:52 - Reply

  Jestem ciekawy jaka oglądalność Trzy razy Ana będzie miała w Tv4, telenowela mi się bardzo podoba, a mnie zastanawia jakie nowości telenowelowe szykują nam polskie stacje tv na wiosnę 2017 ja chciałbym np, na Nowej tv coś z Televisy np. LI lub CQM lub klasyczne Globówki a na Wp1 po MdN telenowele kryminalną z Mundo, a sądzę że Tvn Fabuła mogłaby też dać nowość po Impostorze a na Tv4 to z pewnością będzie nowość np. Las Amazonas bo pewnie dalszych losów „Drogi do sczęścia nie ujrzymy,

 6. rosasc 6 stycznia 2017 o 16:43 - Reply

  Telenowele Telemundo zwykle mają wątki kryminalne, dlatego tak bardzo mi sie podobają. Szkoda, że czwórka nie kupuje telenowel z tej wytwórni. Na pulsie pewnie już nie będzie telenoweli z Televisy i Telemundo.

 7. Maciek 4 stycznia 2017 o 21:40 - Reply

  ciekawe jak tam oglądalność trzy razy ana może mi ktoś napisać ?

 8. barca 4 stycznia 2017 o 20:56 - Reply

  Ja nigdy nie zastanawiałam sie jakiego typu jest telenowela poprostu albo mi się podobała albo nie . Ostatnia telenowelą przed UCHED , która bardzo lubiłam od pierwszego do ostatniego odcinka była ,, Włoska narzeczona ,, wczesniej ,, Sortilegio,, każda chyba inna chociaż ,, Moje serce bije dla Loli ,, tez było fajne takie bardziej kryminalne .

Komentarze »

X