Serial "El Príncipe - Dzielnica zła" od 3 stycznia w TVP 1 | novela.pl
days, pimples and petechial rash 5 to 10 millimeters in size. Rash was maintained until the end of the heat generating period is ehsherihioza redko.Pri intestinal bowel mucosa and constitute the detection of bacteria, such as access to the epithelial cells toksinemiya glanders, gradually two to three week period, residues (following month) within the toner apyrexia katoamiseen.Hronicheskoe toxigenic - adhesion of micro-organisms in the gut mucosal epithelial cells. Further, the development of pathological processes associated strattera side effects with the release of the enterotoxin of Escherichia coli. Enterohemorrhagic ehsherihioza the adhesion of microorganisms to epithelial cells of the distal colon mucosa occurs. Virulence factors leading to this particular group enters the bloodstream, will work in concert with lipopolysaccharide, E. coli toxin, determining the effect of development of multi-organ failure, such as addiction and acute renal and DIC. The most serious complications that can be developed is toxic shock. Gerpangina giardiasis has spread.

Serial „El Príncipe – Dzielnica zła” od 3 stycznia w TVP 1

novela.pl 19 grudnia 2016 7

Wielki hit hiszpańskiej telewizji, serial „El Príncipe – Dzielnica zła”, premierowo od 3 stycznia w TVP 1. W rolach głównych José Coronado i Álex González

Serial „El Príncipe – Dzielnica zła” od 3 stycznia w TVP 1

Nie wszystkie historie miłosne są proste. Właściwie, istnieją też takie, które są niemożliwe, osadzone w nieprzyjaznym otoczeniu, w którym mnożą się przeszkody i rosną różnice, wystawiając na kolejne próby płomienne uczucie, aż zdaje się ono być nie do uratowania. Jaka jest historia Fatimy, młodej Hiszpanki o muzułmańskich korzeniach, i Javiera, agenta CNI na tropie radykalnych islamistów – bohaterów sprzedanego do ponad dwudziestu krajów hiszpańskiego serialu pt. „El Príncipe – Dzielnica zła” – będzie można przekonać się w już 3 stycznia.

Javier Morey, młody i przeszkolony agent CNI, przybywa do Ceuty z misją zweryfikowania podejrzeń współpracy lokalnej policji z muzułmańskimi ekstremistami. By dotrzeć do prawdy, przenika do jednego z oddziałów jako nowy funkcjonariusz. Zostaje przyjęty pod skrzydła Frana, policyjnego weterana, dbającego o spokój w dzielnicy El Príncipe. W trakcie odkrywania skomplikowanego świata Morey poznaje Fatimę, muzułmańską nauczycielkę, siostrę jednego z najważniejszych w dzielnicy dilerów narkotykowych. Dziewczyna ma również drugiego, młodszego brata, który zaginął trzy miesiące wcześniej i wobec obojętności lokalnych władz jest zdecydowana rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Z początku Morey próbuje posłużyć się Fatimą do zdobycia istotnych dla niego informacji, jednak z upływem czasu coraz trudniej jest mu oprzeć się zauroczeniu piękną nauczycielką, co może narazić zarówno powodzenie jego misji, jak i jego własne życie.

Wyprodukowany przez telewizję Telecinco we współpracy z wytwórnią Plano a Plano oryginalny serial „El Príncipe – Dzielnica zła” to thriller policyjny, obfitujący w elementy szpiegowskie, intrygi i akcje w zestawieniu z romantyczną historią zakazanej miłości dwojga ludzi z dwóch różnych światów. Jego twórcy, Aitor Gabilondo Sánchez i César Benítez Delgado, zainspirowali się doniesieniami sprzed ośmiu lat dotyczącymi współpracy CNI z funkcjonariuszami policji lokalnej w Ceucie w celu zdobycia informacji na temat grup o utrudnionym dostępie. Posłużyli się również materiałami opublikowanymi przez hiszpańską prasę w miesiącach czerwiec-wrzesień 2013 roku, w których opisywano, jak Guardia Civil oraz Policía Nacional rozbroiły hiszpańsko-marokańską siatkę konspiracyjną radykalistów, perfekcyjnie zorganizowaną i zhierarchizowaną, której członkowie zamieszkiwali w miastach Ceuta i Castillejos. Owa sieć, mająca powiązania z Al-Qaedą, werbowała do swoich szeregów młodych mężczyzn, oferując w zamian dla ich rodzin znaczny zastrzyk gotówki pochodzącej z handlu narkotykami. Byli oni zaznajamiani z technikami terrorystycznymi oraz przygotowywani mentalne przed wysłaniem do Syrii na misje samobójcze.

Złożony z dwóch sezonów serial odniósł niebywały sukces w Hiszpanii, gdzie oglądało go średnio 4,8 miliona widzów. Premierowy odcinek przyciągnął przed ekrany ok. 6,2 miliona widzów, co przełożyło się na 33% udziałów w oglądalności, i przeszedł do historii jako najlepiej oglądany premierowy epizod w hiszpańskiej telewizji. Serial został sprzedany do ponad dwudziestu krajów tj. Argentyna, Brazylia, Włochy, Meksyk, Portugalia czy Stany Zjednoczone. W rolach głównych wystąpili m.in. José Coronado („Trup”), Álex González („Combustión”, „Zakochany Skorpion”), Huba Abour (serial „W sercu oceanu”) i Rubén Cortada (serial „Bandolera”).

Emisja w TVP 1 od 3 stycznia w każdy wtorek o godz. 21:25.
Strona serialu: http://novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/
Facebook: @elprincipedzielnicazla

Opracowano w oparciu o materiały Mediaset España

7 komentarzy »

 1. Miklosz 8 listopada 2017 o 10:40 - Reply

  Świetny serial trzymający człowieka w napięciu do następnego odcinka . Otwiera oczy na pracę
  szpiegów Świetna gra aktorów to nie badziewie za wielkiej H2o.

 2. Fan 20 kwietnia 2017 o 14:00 - Reply

  Obejrzałam wszystkie odcinki po hiszpańsku i finał… Cóż, serial genialny, choć miał gorszy krótki moment.

 3. Weronika Chachlica 19 kwietnia 2017 o 18:58 - Reply

  Super serial polecam

 4. Marta 25 grudnia 2016 o 23:26 - Reply

  novelo.pl macie jakieś info o jeszcze innych nowych premierach w tv i necie [ oczywiście z polskim lektorem]

 5. Te lo digo yo 21 grudnia 2016 o 23:53 - Reply

  Fantastyczny serial

 6. ewa 15 grudnia 2016 o 11:47 - Reply

  Fajnie tylko szkoda że raz w tygodniu

 7. julia 15 grudnia 2016 o 11:37 - Reply

  Ok

Komentarze »

X