„Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

novela.pl 12 stycznia 2018 65

Sztandarowa telenowela Czwórki, śledzona przez tysiące widzów, „Nie igraj z aniołem” z Maite Perroni i Williamem Levym powróci 8 lutego, po zakończeniu „Esmeraldy”

„Nie igraj z aniołem” po raz piąty w Czwórce

Marichuy (Maite Perroni) jest dziewczyną o wielkim sercu, odwadze i pogodzie ducha, która nie poddaje się przeciwnościom. Jej młode życie pełne jest problemów i rozczarowań, ale ona nigdy nie traci nadziei i każdy dzień stara się przeżyć z uśmiechem na ustach.

W wieku 14 lat Marichuy ucieka z sierocińca. Robi co może, by przetrwać żyjąc na ulicy. Mijają lata. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez pijanego mężczyznę, który usiłuje ją zgwałcić. To wydarzenie pozostawia głęboki ślad w jej psychice: dziewczyna ma uraz do mężczyzn, prześladują ją też koszmary.

Przygarnia ją Candelaria, praczka o złotym sercu, która staje się dla niej jak matka. Marichuy ima się różnych zajęć, by wesprzeć ich wspólny ubogi budżet domowy. Nie zawaha się także przed niczym, by pomóc dzieciom z sierocińca. Pewnego dnia wynikają z tego kłopoty, które kończą się w sądzie. Sędzią jest jej własny ojciec, który oczywiście, podobnie jak Marichuy, nie wie kim dla siebie naprawdę są.

Pierwszy odcinek zobaczymy w czwartek 8 lutego o godz. 17:00. Emisja kolejnych w dni powszednie od godz. 16:00 (2 odcinki) z powtórkami następnego dnia od godz. 9:00.

65 komentarzy »

 1. DALIA 18 stycznia 2018 o 14:06 - Reply

  O czym tu dyskutować przegieli pałę z tym aniołem i tyle,wogóle nie powinni emitować powtórek,ponieważ telewizja powinna się rozwijać iść do przodu,a Polska tv to jeden wielki niedorozwój,jest tyle telenowel,których wcale nie było u nas,a oni z widzów robią kretynów i zadowoleni z siebie,teraz ten kit będzie się ciągnął do października pewnie,ale co tam ważne że mają pasmo zapchane na długi czas.

 2. Izulka 18 stycznia 2018 o 13:06 - Reply

  To prawda że za granicą pełno latynoskich telenowel; premier i powtórek z lat 90.
  Słowacja, Węgry i jeszcze kilka innych krajów mają stacje które emitują tylko telenowele. My też mamy Novela TV ale ta emituje tylko 100 razy te same telenowele. Większość stacji w Europie korzysta z tego że telenowele z lat 90. są znowu to kupienia.
  Novela TV mogłoby wyemitować ponownie „El talisman”, „Ktoś cie obserwuje” oraz „Bananowa młodzież” bo premiery tam nigdy nie będzie.
  W czerwcu jadę na Węgry na 2 tygodnie więc może sobie pooglądam jakąś telenowele 😂

 3. Izulka 18 stycznia 2018 o 12:55 - Reply

  Ile razy można oglądać to samo? Niestety TV4 mnie zawiodło. Od marca „Nie igraj z aniołem” pewnie będzie po jednym odcinku bo w marcu wrócą własne seriale TV4. Więc telenowela skończy się gdzieś wrzesień/październik :( Oglądalność pewnie będzie niska. Ja nie mam zamiaru po raz piąty oglądać to samo.
  Niestety premier latino w tym roku pewnie też nie będzie :( Po „Królowej serc” będzie pewnie kolejna powtórka lub w ogóle nie będzie żadnej telenoweli.
  Ja teraz oglądam dużo tureckich telenowel; o 6.00 „To moje życie!” i we wtorki o 21.00 „Zemsta” oraz zaczęłam oglądać od niedawna „Meandry uczuć”. „Meandry uczuć” to super telka polecam.
  Mam nadzieję że po nudnej „Elif” w lutym TVP 1 wykupi jakąś fajną telkę np. „Kara Sevda” bo wątpię żeby kupili 2. sezon „Elif” :) A „To moje życie!” TV Puls powinno przesunąć na popołudnie np. o 14.00 przed „Królową serc” :)
  Z seriali latynoskch w TV to oglądam „Królowa serc” oraz „Esmeralda” (tylko o 16.00) :)
  Z napisami oglądam „Vino el amor”, „Las amazonas” oraz „El color de la Pasion” i polecam wszystkim te telenowele :)

 4. cukierek 17 stycznia 2018 o 16:32 - Reply

  Telenowela Cud Milosci z Polsatu rowniez wykupili w kilku krajach Europy :) Moze to dobry znak dla polski :)

 5. Kara 17 stycznia 2018 o 09:46 - Reply

  E masakra… za drugim i za czwartym fajnie się oglądało ale za piątym ?! Będzie to nudne i nikt już tego oglądać nie będzie, ja na pewno nie ponieważ każdy odcinek znam na pamięć! Może puścili by starsze telenowele które wcześniejszych latach były emitowane. Nawet tureckie seriale np. „Sezon na miłość” który był sukcesem, zabawna, wciągająca. Emitowali go w Pulsie 1cz., ale niestety 2cz. już nie, ale szkoda chętnie bym obejrzała.
  A co z „Drogą do szczęścia” ?

 6. Fan Internado 16 stycznia 2018 o 21:41 - Reply

  U nas brak nowości i hitowej „Pauliny” a na Węgrzech emitują kultową „Paulinę” a po niej zamierzają wyemitować Virginię a oprócz tego z starszych hitów emitują np. Esmeraldę i Cristinę. A jakie nowości i powtórki latino emituję Hiszpania, Słowenia i Słowacja?

 7. beti 16 stycznia 2018 o 17:29 - Reply

  A ja się ciesze , bardzo lubie ten serial.. nie każdy jest za , ale jak już poleci to czemu nie :)

Komentarze »

X