„Miłość na zakręcie” od 17 maja w iTVN

novela.pl 20 kwietnia 2017 1

Gabriel Corrado i Catherine Fulop powracają w telenoweli „Miłość na zakręcie”. Premiera 17 maja w iTVN

„Miłość na zakręcie” od 17 maja w iTVN

O tym, że miłość można znaleźć na tylnym siedzeniu samochodu opowiadała niejedna argentyńska produkcja. W emitowanej w TV Puls „Słodkiej miłości” zdarzyło się to nawet podwójnie. Formuła ma się powtórzyć w proponowanej przez iTVN premierowej telenoweli pt. „Miłość na zakręcie” (oryg. Taxii, amores cruzados), której główny bohater odnajduje swoją miłość w taksówce.

Wyprodukowana przez Telefe i Endemol telenowela liczy 66 odcinków. Jej protagonistami są Gabriel Corrado („Dziki księżyc”), Catherine Fulop („Namiętność”), Jorge Maralle („Skradzione życia”), Nicolás Riera („Słodka miłość”) i Rochi Igarzábal („Słodka miłość”). Ten pierwszy wciela się w rolę Martína, lekarza i wdowca, który dotąd nie pogodził się ze stratą żony, zaś by nie popaść w przygnębienie, pracuje jako kierowca taksówki. Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, poznaje Tanię, tajemniczą kobietę przypominającą do złudzenia jego zmarłą żonę. Nie spodziewa się, że spotkanie z nią jest zarzewiem zemsty uknutej przez Morettiego, jego dawnego nauczyciela i niebezpiecznego wroga.

Emisja od 17 maja od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 CET, 15.40 CDT i 16.40 EDT w nadającej dla Polaków za granicą telewizji iTVN.

One Comment »

  1. Carola 24 kwietnia 2017 o 15:12 - Reply

    Mam nadzieję, że po tym serialu będzie La patrona. Novelo czy wiecie kiedy dodadzą na player Eva la trailera?

Komentarze »

X