„Krąg podejrzanych” od 24 marca w TVP 1

novela.pl 11 marca 2017 0

Hiszpański serial kryminalny pt. „Krąg podejrzanych” z Yonem Gonzálezem w jednej z głównych ról od 24 marca w TVP 1

„Krąg podejrzanych” od 24 marca w TVP 1

Piątkowe wieczory w Jedynce jeszcze przez kilka kolejnych tygodni będą należały do hiszpańskich produkcji. Po zakończeniu emisji miniserialu „Komandosi” od 24 marca w jego miejsce ok. godz. 23:35 pojawi się drugi sezon – nieemitowanego dotąd – serialu „Krąg podejrzanych” (oryg. Bajo sospecha).

Zarys fabuły: Brutalne morderstwo oraz zaginięcie kilku kobiet stają się przedmiotem śledztwa prowadzonego przez komisarza Casasa, inspektora Vidala oraz policjanta Garcíi. Winnym jest prawdopodobnie któryś z pracowników Poliklinicznego Szpitala Montalbán usytuowanego na obrzeżach Madrytu. Jedynym śladem prowadzącym do mordercy jest zarejestrowany przez kamerę bezpieczeństwa moment porwania jednej z kobiet. Żeby go dopaść García wkrada się w szeregi personelu szpitala jako pielęgniarz.

Pomysł na scenariusz wyszedł od Ramóna Camposa i Gemy R. Neira, twórców „Zagadki hotelu Grand” czy „Sześciu sióstr”, natomiast reżyserami serialu są Jorge Torregrossa i Miguel Conde. W rolach głównych m.in. Lluis Homar („Eva”), Yon González („Zagadka hotelu Grand”), Vicente Romero („Cela 211”), Concha Velasco („Zagadka hotelu Grand”) i Olivia Molina (serial „Cienie Calendy”).

Komentarze »

X