„Kiedy się zakocham” w Ipla.tv

novela.pl 9 stycznia 2018 7

Ipla.tv przypomina emitowaną przed ponad pięcioma laty w Czwórce meksykańską telenowelę „Kiedy się zakocham” z udziałem Silvii Navarro

„Kiedy się zakocham” w Ipla.tv

Od stycznia katalogu seriali serwisu Ipla.tv znajdziemy meksykańską telenowelę „Kiedy się zakocham” (oryg. Cuando me enamoro), emitowaną przed laty w Czwórce. W rolach głównych Silvia Navarro („Nieposkromiona miłość”) i Juan Soler („Królowa serc”) oraz Jessica Coch („Ukryta miłość”), José Ron („Włoska narzeczona”), Rocío Banquells („Dzikie serce”) i René Casados („Burza”.

„Kiedy się zakocham” to dramatyczna historia miłości Renaty i Jeronima, którym na drodze do szczęścia staje podstępne kłamstwo i zdrada. Kiedy Rafael zostaje postrzelony i umiera, jego przyrodni brat Jerónimo poprzysięga sobie go pomścić, odnaleźć winowajcę i zmusić go do zapłaty za popełnioną zbrodnię. Jednocześnie, oczarowany urodą nowo poznanej kobiety o imieniu Renata, pozwala, aby zawładnęło nim jedno z najpiękniejszych uczuć – miłość. Jednak Josefina i Roberta sieją zamęt w jego głowie i wmawiają, że Renata była związana z Rafaelem i jest winna jego śmierci. Jerónimo postanawia rozkochać ją w sobie, poślubić i wywieźć na ranczo, gdzie ukarze ją za zło, jakie wyrządziła Rafaelowi.

7 komentarzy »

 1. Karo 13 stycznia 2018 o 16:48 - Reply

  Chcemy ją w czwórce !!

 2. Aga 12 stycznia 2018 o 07:52 - Reply

  By mogli po Esmeraldzie dać Paulinów historie o 2 siostrach blizniaczkach które zamieniają się miejscami

 3. Fan Internado 11 stycznia 2018 o 17:49 - Reply

  Isabel jeszcze nie wiadomo co zastąpi Esmeraldę w Tv4 dowiemy się tego najprawdopodnie albo 15 lub 16.stycznia 2018r i mam nadzieję że pozytywnie nas zaskoczą. Co do CME to była fajna telenowela jednak Amor Bravio była lepszą telenowelą z Slvią Navarro moim zdaniem.

 4. Isabel 11 stycznia 2018 o 17:36 - Reply

  Wiadomo już co wejdzie po Esmeraldzie?

 5. niebieski_ptak 11 stycznia 2018 o 17:36 - Reply

  Cudna tela <3 , ale momentami przynudzała rozbudowanymi wątkami pobocznymi, o czym wszyscy wiemy, dlatego trochę traciła na wartości. Jednak mam sentyment do niej, była taka kolorowa lawendowa ta telenovela, szalona Renata, jej loki i ..rajstopy he he pamiętacie ? Roberta i jej zawsze piękne w kolorze fiolet-lila makijaże CUDO Wspomnienia

 6. Magda 10 stycznia 2018 o 21:50 - Reply

  Piękna telenowela, polecam, oglądałam kilka razy i nigdy mi się nie znudzi!!

 7. ola* 10 stycznia 2018 o 10:54 - Reply

  Super! Najwidoczniej w serwisie ipli telenowele cieszą się zainteresowaniem skoro co chwilę uatrakcyjniają ofertę. Tylko na razie głównie telenowele z Telvisy, ciekawe czy byłaby szansa na umieszczenie w serwie też „Osaczoną” z Venevision.

Komentarze »

X