„Esmeralda” od września w Czwórce

novela.pl 24 lipca 2017 150

„Esmeralda” z Leticią Calderón powraca do polskiej telewizji. Pierwszy odcinek już we wrześniu w Czwórce

„Esmeralda” od września w Czwórce

Powstała dwadzieścia lat temu w Meksyku. Oparta na wenezuelskiej telenoweli „Topacio” z Grecią Colmenares autorstwa Delii Fiallo. Sprzedana do prawie 150 krajów na całym świecie. Tylko w Polsce śledziło ją nawet 2,5 miliona widzów. „Esmeralda” z Leticią Calderón w roli głównej powróci jesienią do polskiej telewizji.

W skromnej chatce na wsi samotna kobieta wydaje na świat syna i umiera w połogu. W tym samym czasie żona bogatego hacjendera rodzi córkę. Dziewczynka jest słaba i niania nie daje jej wielkich szans na przeżycie. Aby zadowolić przełożonych namawia Domingę, szamankę, która odbierała poród chłopca, na zamianę niemowląt. Przekupuje ją szmaragdowymi kolczykami. Po zamianie Dominga odkrywa, że niania się pomyliła i dziewczynka żyje, chociaż jest niewidoma. Postanawia ją wychować. Mijają lata. José Armando (w tej roli Fernando Colunga) wyrasta na przystojnego młodzieńca, otoczonego luksusami, podczas gdy Esmeralda wiedzie skromne żyje na wsi. Ich drogi wkrótce znów się skrzyżują.

Pierwszy odcinek zobaczymy w drugiej połowie września w Czwórce, po zakończeniu telenoweli „Twoja na zawsze”.

150 komentarzy »

  1. Anka 5 września 2017 o 10:36 - Reply

    Zamiast puszczać takie starocie może warto dokończyć Drogę do Szczęścia zdjętą z anteny nie wiadomo dlaczego…

  2. aga 4 września 2017 o 19:30 - Reply

    szczerze to ja bym wolała nową telenowelę, tyle jest fajnych i z jakimi obsadami , których nie był w Polsce a tu klapa powtórka z przed 20 lat _:( nieciekawie moim zdaniem

Komentarze »

X