„Prawdziwe uczucie” w TV6

novela.pl 24 lipca 2013 73
„Prawdziwe uczucie” w TV6

29 sierpnia telewizja TV6 rozpocznie emisję meksykańskiej telenoweli „Prawdziwe uczucie” (oryg. „Amores verdaderos”). W rolach głównych Eduardo Yáñez, Erika Buenfil, Sebastián Rulli i Eiza González.

„Prawdziwe uczucie” to remake argentyńskiej telenoweli „Na straży miłości”. Mimo że Meksyk widział już tę samę historię opowiedzianą przez TV Azteca, proponowana przez Televisę adaptacja scenariusza odniosła wielki sukces w kraju Azteków.

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Victoria Balvanera, właścicielka rozległych ziem oraz prestiżowej agencji reklamowej, zostaje napadnięta w rodzinnym domku. José Ángel, który przypadkowo zjawia się na miejscu w poszukiwaniu pracy jako zarządca, staje w obronie kobiety i ratuje ją przed napastnikami. Po tych wydarzeniach, Victoria postanawia zatrudnić José Ángela jako prywatnego ochroniarza. Codzienne spotkania i wspólne chwile zbliżają ich do siebie na tyle, że rodzi się między nimi prawdzia, choć niemożliwa miłość – oboje są już po ślubie. Więcej informacji o telenoweli można znaleźć tutaj oraz na stronie serialu www.amoresverdaderos.novela.pl.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Powtórki następnego dnia o godz. 12:15.

73 komentarzy »

 1. Juuudi 7 sierpnia 2013 o 13:56 - Reply

  Jedna z lepszych telenowel . Oglądałam w oryginale ze względu na wątek Nikki i Guzmana ale pomimo niechęci do Yáñeza to miło mnie zaskoczył i fajnie się go oglądało. Polecam :D

 2. gaviota 1 sierpnia 2013 o 16:50 - Reply

  Kurde jednak może da się wyłączyć te napisy?!Jak nie to trudno i tak będę oglądała długo czekałam na ten serial. Hermosa ja gdy pierwszy raz zobaczyłam Yaneza pomyślałam co to za tarzan z wielką głową ale po pierwszych odcinkach Miłość jak tequila zaczęłam go uwielbiać gra tak naturalnie potrafi wyrazić każde emocje mnie również jakoś mega się nie podoba z wyglądu ale muszę przyznać że ma coś w sobie intrygującego.

 3. Fan 31 lipca 2013 o 22:40 - Reply

  Yesu !!! Nie cierpię Yaneza i jak pomyślę o tych napisach na TV6, których nie da się wyłączyć to aź mnie mdli. Najlepszą produkcje zniszczy nieudolna emisja. Mnie rozprasza lektor i napisy równocześnie.

 4. Hermosa 31 lipca 2013 o 21:49 - Reply

  Yáñez nie podoba mi się z wyglądu… Jest brzydki i przy kości, ma taki typowy wygląd ochroniarza… Co prawda nie oglądałm Destilando Amor, ani Corazón Salvaje, ale jakoś Yáñez jest dla mnie odpychający… Co nie zmienia faktu, że uwielbiam Rulli’ego, szczególnie w roli Santiaga w Pasión i kilku innych aktorów…

 5. happy 30 lipca 2013 o 17:34 - Reply

  http://amoresverdaderos.novela.pl stronka PRAWDZIWEGO UCZUCIA, pooglądajcie sobie

 6. fanka 29 lipca 2013 o 16:20 - Reply

  do bra wiadomość dla mie

 7. edzia 28 lipca 2013 o 09:43 - Reply

  a ja chciałabym corazon valiente:) ostatnio ciagle tylko Telvisa.

 8. kasia 27 lipca 2013 o 14:12 - Reply

  bardzo sie ciesze ze ta telenowela bedzie nadawana wkoncu w polsce i dobrze ze juz w sierpniu a nie dopiero we wrzesniu a ciekawa jestem co bedzie na tv4? ja chce amor bravio albo corazon indomable

Komentarze »