„Zbuntowany anioł” – Odcinek 20: Wyznanie Pabla

novela.pl 18 maja 2017 0

W 20. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Pablo wyznaje miłość Milagros. Emisja 19 maja 2017 o godz. 14:50 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 20: Wyznanie Pabla

Pablo odkrywa, że Milagros poznała jego kłamstwo. Ramón ostrzega Martę, żeby przestała sypiać z Damiánem, bo sprawia przykrość matce. Milagros chowa się w pokoju Pabla przed Ivem, gdy ten ściga ją roznegliżowany. Milagros zgadza się pozować Pablowi do portretu. Później jednak wścieka się, ponieważ ten chce ją namalować w negliżu. Nazywa Pabla oszustem i demaskuje jego symulowaną niepełnosprawność.

Federico gniewa się na córkę za to, że pokazała się na wybiegu w samej bieliźnie. Ivo zwołuje zebranie zarządu, aby porozmawiać o malwersacjach przy realizacji budowy. Bobby dedykuje Victorii kolejny utwór. Bernardo naciska na Milagros, żeby porozmawiała z Pablem. Ivo uprzedza kuzyna, że Milagros nadaje się jedynie jako towarzyszka na jedną noc. Pablo nie podziela jego zdania i w obecności Milagros przyznaje, że ją kocha.

Materiały novela.pl

„Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »

X