„Trzy razy Ana” – Odcinek 57: Poszukiwania dawcy | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 57: Poszukiwania dawcy

novela.pl 15 marca 2017 0

W 57. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki nie chce być dawcą wątroby dla brata. Emisja 22 marca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 57: Poszukiwania dawcy

Ramiro nie wierzy w to, że Marcelo zabił Ginę, choć przypomina sobie, że już słyszał o tym od Evarista. Valentín insynuuje mu, że nie poznał się na swoim przyjacielu oraz zapowiada, że będzie walczył o Anę Laurę. Doña Ernestina przyznaje się Mirandzie, że postąpiła niesprawiedliwie wobec Ramira, który teraz na dodatek rozbudził jej nadzieję na odnalezienie Any Lucíi. Miranda domyśla się, że niechęć Ramira do wyjawienia szczegółów poszukiwań jest podyktowana rozwagą w pertraktowaniu z niebezpiecznymi ludźmi.

Ramiro pokazuje Santiagowi list pozostawiony przez Ginę przed samobójczą śmiercią. On przypomina sobie, że zagroził jej, przystawiając pistolet do głowy, i podyktował, co ma napisać. Ramiro unosi się gniewem i żąda wyjaśnień, ale Santiago niczego więcej nie pamięta. Doña Ernestina powierza Evaristowi zadanie odnalezienia Any Lucíi.

Julieta błaga Iñakiego o pomoc dla syna, pilnie potrzebującego przeszczepu wątroby. Samuel zdradza Marianowi, że ma mu coś bardzo ważnego do powiedzenia, ale musi z tym zaczekać, ponieważ ma związane ręce. Iñaki nie chce zostać dawcą dla Daniela. Wyrzeka się zarówno brata jak i matki oraz dopatruje się we wszystkim jej winy. Facundo spotyka się z synem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X