„Trzy razy Ana” – Odcinek 113: Marcelo żąda rozwodu | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 113: Marcelo żąda rozwodu

novela.pl 7 czerwca 2017 0

W 113. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia odmawia rozwiązania małżeństwa z Marcelem. Emisja 14 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 113: Marcelo żąda rozwodu

Marcelo wyznaje Anie Leticii, że ją kochał i był z nią ogromnie szczęśliwy, chociaż nie mógł oczekiwać tego samego. Ana Leticia uświadamia sobie, że także zaznała nieodwzajemnionej miłości do swojego wuja i jest nieszczęśliwa, ponieważ nigdy go nie zdobędzie. Mariano obiecuje Soledad, że pomoże jej odzyskać wolność, ale tylko dlatego, że poprosiła go o to Ana Lucía. Stawia jednak warunek – po opuszczeniu więzienia musi na zawsze zniknąć z życia jego bratanicy. Soledad nie zgadza się. Oświadcza, że była wzorową matką i wychowała Anę Lucíę na porządną osobę, by następnie wypomnieć mu, że zawiódł jako opiekun i z jego winy Ana Leticia stała się zapalczywa, okrutna i kapryśna.

Ana Leticia zarzeka się przed Marcelem, że nie da mu rozwodu i wolałaby widzieć go martwego niż w objęciach siostry czy innej kobiety. Chana wyjawia Ernestinie, że Soledad, której tak bardzo nienawidzi, ponieważ odebrała jej wnuczkę, jest jej siostrą, zaś winnym wszystkich nieszczęść, jakie spadły na jej rodzinę jest Evaristo Guerra. Marcelo ostrzega Anę Leticię, że jeśli nie podpisze papierów rozwodowych, znajdzie inny sposób na pozbycie się jej, ponieważ jej nie kocha i karmił się fałszywym wyobrażeniem o niej.

Przez niedyskrecję Javier dowiaduje się od Any Leticii, że Iñaki utrzymuje kontakt z ich matką. Mariano informuje Ernestinę, że został wydany nakaz aresztowania Facunda, dlatego pod ich domem czatują dwa patrole policyjne. Ana Leticia zdumiewa się, gdy po wejściu do sypialni zastaje w niej rannego Iñakiego.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X