„Trzy razy Ana” – Odcinek 111: Ana Lucía rezygnuje z Santiaga | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 111: Ana Lucía rezygnuje z Santiaga

novela.pl 5 czerwca 2017 0

W 111. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Lucía nie chce rozbijać małżeństwa Any Leticii z Santiagiem. Emisja 12 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 111: Ana Lucía rezygnuje z Santiaga

Ana Lucía odmawia zamieszkania w domu sióstr i babci ze względu na Santiaga. Wyjaśnia Ernestinie, że próbuje o nim zapomnieć i nie chce stać się powodem rozpadu jego małżeństwa z Aną Leticią. Tymczasem Ana Leticia, udająca Anę Lucíę, oświadcza Anie Laurze, że nie zrezygnuje z Marcela oraz że nie zależy jej na rodzinie, a jedynie na należnej jej części majątku.

Virdiana odwiedza Soledad, żeby zaoferować swoją pomoc. Przyznaje, że choć nie popiera jej czynu, uważa ją za dobrą osobę, dlatego powierzyła jej sprawę adwokatowi i ma nadzieję, że nie przeżyje rozczarowania. Valentín wmawia Anie Laurze, że słyszał od matki o tym, jak egoistyczna i przeżarta ambicją jest Ana Lucía. Ernestina nie wiem, jak przetłumaczyć Anie Lucíi, że choć jej świat wywrócił się do góry nogami, zyskała rodzinę. Leonor sugeruje jej, by nie wywierała presji na wnuczce.

Ana Lucía wspomina wuja, że opowiedziała Ernestinie o swoim związku z Santiagiem. Mariano uświadamia ją, że Santiago (czy też Marcelo) wkrótce się rozwiedzie, ale ona woli sądzić, że Ana Leticia naprawdę kocha męża i nie podpisze papierów rozwodowych, dlatego prosi wuja, żeby nie wtrącał się do tej sprawy. Remedios namawia Santiaga, żeby przestał walczyć z samym sobą i porzucił zemstę, która wyrządzi jedynie więcej zła.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X