„Trzy razy Ana” – Odcinek 108: Okrutna prawda | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 108: Okrutna prawda

novela.pl 31 maja 2017 0

W 108. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia mówi Ernestinie, że Marcelo romansuje z Aną Lucíą. Emisja 7 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 108: Okrutna prawda

Anę Leticię ogarnia wściekłość na wieść, że Leonor jest jej ciotką, a zarazem kolejną osobą, z którą przyjdzie jej podzielić się rodzinnym majątkiem. Nie zgadza się również z wolą Mariana, pragnącego oddać połowę swojej fortuny Anie Lucíi. Postanawia znaleźć sposób na zaradzeniu tej sytuacji. Iñaki cieszy się, gdy Julieta wręcza mu w prezencie luksusowy samochód. W przypływie radości nazywa ją swoją matką.

Julieta nakrywa męża na pocałunku z inną kobietą. Wypomina mu, że porzucił ją w najtrudniejszych chwilach i nie było go przy niej, gdy umierał Daniel. Sandro wyjaśnia, że od dawna jest związany z Denisse, ale ukrywał prawdę przez wzgląd na Daniela. Ośmiela się wypomnieć jej, że sama porzuciła męża i synów, żeby wyjść z biedy oraz oznajmia, że od dawna już nic do niej czuje. Na koniec rozkazuje jej odejść tak jak przyszła – bez grosza przy duszy.

Viridiana stara się uświadomić Mariana, że zazdrość Any Leticii podszyta jest miłością, jaką czuje kobieta do mężczyzny, nie zaś troską bratanicy o dobrego wuja, ale on nie chce przyjąć tego do wiadomości. Ana Lucía przychodzi do Ernestiny. Ana Leticia nie dopuszcza jej do babci, pod pretekstem jej wątłego zdrowia, i proponuje, żeby zaczekała. Sama tymczasem odwiedza babcię, by oznajmić jej, że rozwodzi się z Marcelem, ponieważ zdradza ją z rodzoną siostrą, Aną Lucíą. Doña Ernestina źle przyjmuje tę wiadomość. Ana Leticia udaje przejętą jej reakcją. Julieta mówi Iñakiemu, że mąż wyrzucił ją z domu i nie ma gdzie się podział. Usłyszawszy to, Iñaki siłą wyrzuca matkę za drzwi. Javier pyta Iñakiego, czy naprawdę zabił Isidra. Viridiana próbuje wmówić Marianowi, że nie chce się z nim wiązać.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X