„Trzy razy Ana” – Odcinek 100: Propozycja Iñakiego | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 100: Propozycja Iñakiego

novela.pl 19 maja 2017 0

W 100. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Iñaki chce się ożenić z Aną Leticią. Emisja 26 maja 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 100: Propozycja Iñakiego

Soledad wyżala się Evaristowi. Mówi mu, że Mariano dowiedział się prawdy i odbierze jej córkę. Jest tak zdesperowana, że myśli tylko o ucieczce. Błaga mężczyznę o pomoc, lecz on załamuje ręce i uskarża się na swoje zdrowie. Ana Leticia dzwoni do Isidra i, podając się za Anę Lucíę, podsyca jego zainteresowanie jej osobą.

Chana uprzedza Soledad, że będzie musiała ponieść konsekwencje swojego czynu, tak samo jak wszyscy, którzy ją kryli. Kobieta naskakuje na Ramira za to, że wyjawił Marianowi prawdę. Ramiro odpiera jej zarzuty oraz wyjaśnia, że próbował przekonać Mariana do milczenia. Przypomina kobiecie, że sama jest sobie winna oraz uprzedza, że tym razem nie pozwoli jej uciec z Aną Lucíą.

Nerina mówi Anie Lucíi, że niebawem pozna prawdę, o którą tak bardzo zabiega. Ostrzega ją, że po rozmowie z wujem jej życie wywróci się do góry nogami. Namawia także, by dała szansę Soledad na wytłumaczenie się i powiedziała jej, jak bardzo ją kocha. Iñaki oświadcza Anie Leticii, że wie, gdzie przebywa Ana Lucía. Jednakże nie zamierza oddać jej tej informacji za darmo i tym razem nie zależy mu na pieniądzach. Pragnie bowiem, aby po rozwodzie z Marcelem została jego żoną.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X