„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 55: Szantaż Cynthii | novela.pl

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 55: Szantaż Cynthii

novela.pl 3 lutego 2017 1

W 55. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Cynthia obliguje Bobby’ego do opuszczenia Pancha i Sorai. Emisja 10 stycznia o godz. 15:50 w iTVN

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 55: Szantaż Cynthii

Marlene zeznaje, że Eva pragnęła śmierci Sofíi oraz udaje, że nie rozpoznaje Andy’ego i Chiva na nagraniu wideo. Ich tożsamość zostaje ujawniona przez Pabla. Andy zostaje wezwany do złożenia zeznań. Pancho zwołuje konferencję prasową, żeby ogłosić, że w jego firmie doszło do sabotażu i wie, kto za niego odpowiada. Armando upija się i wyznaje Javierowi, że wciąż kocha Evę. Pablo jest przekonany, że Andy i Chivo zabili Carmen i Sofíę, jednak nie działali sami, lecz z polecenia osoby trzeciej. Betty zostaje wyrzucona z domu. Marisa zaprasza ją do siebie. Cynthia szantażuje Bobby’ego, żeby zmusić go do powrotu. Chłopak ulega presji. Pancho i Soraya żegnają się z synem. Pablo zwraca się do sądu z prośbą o uniewinnienie Evy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.

One Comment »

  1. Klaudia 14 lutego 2017 o 18:57 - Reply

    Dodacie kolejne streszczenia?

Komentarze »


X