„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 30: Sojusz matki z córką | novela.pl

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 30: Sojusz matki z córką

novela.pl 30 grudnia 2016 0

W 30. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Adriana odwiedza matkę w więzieniu. Eva prosi ją o pomoc. Emisja 6 stycznia o godz. 15:50 w iTVN

„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 30: Sojusz matki z córką

Andy ostrzega siostrę, że Adriana przejrzała ich zamiary. Eva prosi Pabla, żeby odnalazł jej córkę. Bobby kontaktuje się telefonicznie z Sorayą i Panchem, by im podziękować. W trakcie rozmowy mówi, że są dla niego jak rodzice. Pablo informuje Martína o odnalezieniu Adriany. Armando uprzedza Marlene, że wyrzuci ją z domu, jeśli dowie się, że Andy okłamał go w sprawie Adriany. Pancho planuje wyznać Bobby’emu prawdę. Soraya obawia się jego reakcji. Bobby zawiadamia Armanda, że odnalazł jego córkę. Bertha słyszy, jak Armando wspomina o niewinności Evy. Martín wyjawia Federice, że Leila romansuje z szoferem. Ta wiadomość może posłużyć kobiecie w ubieganiu się o zwrócenie wolności.

Pablo wyjawia Adrianie, że Marlene i Armando są kochankami. Adriana pokazuje mu zdjęcie znalezione w telefonie Andy’ego. Eva dowiaduje się, że Pablo odnalazł Adrianę. Cynthia i Marlene jednoczą siły przeciwko Mogollónom. Ta pierwsza zleca Faustinowi prześwietlić małżonków. Pablo uświadamia sobie, że Marlene i Andy posłużyli się Adrianą. Bobby jest rozczarowany wiadomością o ślubie Adriany z Andym. J.J. odkrywa, że Leila romansowała z szoferem jeszcze przed śmiercią syna Federiki. Marlene zmusza Andy’ego, żeby wynajął tiry Mon Sol swoim kolegom. Pablo wraca z Adrianą do Meksyku. Dziewczyna pragnie spotkać się z matką. Armando naskakuje na Pabla. Robert podsuwa Bobby’emu do podpisania dokumenty, tak by Pancho ich nie widział. Eva spotyka się z Adrianą. Tymczasem Pablo i Armando rzucają się sobie do gardeł.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.

Komentarze »


X