„Bez tożsamości” - Odcinek 6: Wspólny wyjazd Maríi i Juana | novela.pl
On both sides of the tight fist, stay your hands to. , As high as possible to take a deep breath - raise your hand slowly on top of the head. Lower your hand, to further relax, breathe slow, relax. 5 times to repeat. SOD Carina experience normal Wild, raw celery, lettuce, carrots, beat me to tell me that you are also associated with fruit. In general, it is the combination of three components, it is better to use than ever. Always dominant "base" or osnovu.Pri chronic inflammation how to get lisinopril site organs, infertility, using the same species as complex, take the injection of Thlaspi arvense. Cook 2 cups. Raw spoon, half a liter of boiling water, pour 1 hour filtered. Third receives a cup three times a day. 2) Hiawado Carrington "Vitality, fasting and food" 1 tbsp. Korney spoon Marina rotor 1.2 liters of boiling water, 1 hour filtration step. dosage forms, on an empty stomach before going to another disease at the root ½ bed 3 nedel.Vo administration and dosage drinks, night morning cup - common constipation.

„Bez tożsamości” – Odcinek 6: Wspólny wyjazd Maríi i Juana

novela.pl 8 grudnia 2017 0

W 6. odcinku serialu „Bez tożsamości”: Juan próbuje skraść pocałunek Maríi. Fernanda upija się. Emisja 11 grudnia 2017 o godz. 18:35 w TVP 1

„Bez tożsamości” – Odcinek 6: Wspólny wyjazd Maríi i Juana

María odbiera telefon od Veróniki, która chce rozmawiać z Luisą. Matka ukrywa przed córką, kim jest rozmówczyni. Enrique rozkazuje dr. Palmero przeszukanie gabinetu Juana w celu znalezienia skradzionych archiwów. Roberto wyjeżdża do Barcelony, gdzie ma nadzieję odnaleźć swojego syna. Luisa próbuje przekupić Juana, żeby María nigdy nie odnalazła biologicznej matki. María dowiaduje się od niani, że Verónica była kochanką ojca i najlepszą przyjaciółką matki. María i Juan nagrywają zeznania Fernandy. Później Juan zaczepia Trinidad na ulicy, żeby ją także namówić do współpracy, jednak ona odmawia.

Luisa spotyka się z Verónicą. Dowiaduje się, że María już zdążyła ją odnaleźć i umówiły się na spotkanie. María opowiada Fernandzie o swojej rodzinie adopcyjnej. Przy okazji namawia kobietę do zerwania z nałogiem. W drodze powrotnej do Madrytu samochód Juana i Maríi odmawia posłuszeństwa. Zostają sami na bocznej ulicy na środku pola. Fernanda policzkuje Amparo, gdy ta uskarża się na swój los i nazywa ją starą pijaczką. Zazdrosna o siostrę dziewczyna nakazuje matce wybrać między nią a Maríą.

Juan wspomina Maríi o wizycie jej matki i czeku, jakim próbowała go przekupić. Oferuje jej swoją bezwarunkową pomoc. W momencie gdy mają się pocałować, nadjeżdża pomoc. Enrique wręcza Franciscowi dowód na to, że nie zabił stróża. Po kłótni z córką Fernanda zamyka się w domu i pije na umór, aż organizm odmawia jej posłuszeństwa. María spotyka się z Verónicą. Kobieta dementuje plotkę o romansie z Franciscą i wyjawia, że naprawdę była zakochana w Luisie. Po powrocie do domu María czyni wyrzuty matce, że ją okłamywała i zawsze usiłowała kupić jej miłość prezentami. Luisa wymierza jej policzek i wypomina ubogie pochodzenie. Francisco znajduje anonimowy list zostawiony przez Bruna z załączonym poświadczeniem przyjęcia pieniędzy za Maríę wystawionym przez klasztor.

Madryt 2013. María wchodzi do swojego byłego mieszkania. W sejfie znajduje kompromitujące zdjęcia oraz raport policyjny uznający ją za luksusową prostytutkę związaną z handlarzem broni. Rozczarowuje ją myśl, że rodzice adopcyjni uwierzyli w tę wersję i poprzysięga zemstę.

Opracowanie novela.pl, fot. Atresmedia

„Bez tożsamości” (Sin identidad), serial, Hiszpania 2014; Reżyseria: Joan Noguera; Występują: Megan Montaner, Verónica Sánchez, Eloy Azorín, Daniel Grao, Miguel Ángel Muñoz i inni; Strona: www.novela.pl/bez-tozsamosci/

Komentarze »

X