William Levy w „El fantasma de mi novia”

novela.pl 27 grudnia 2017 3

Kubański aktor William Levy („Nie igraj z aniołem”) zagrał z Carmen Villalobos („Moje serce bije dla Loli”) w filmie „El fantasma de mi novia”)

William Levy w „El fantasma de mi novia”

Odkąd zerwał z telenowelami grywa w amerykańskich filmach klasy B. Pojawił się w nieoszczędzonych przez krytyków produkcjach tj. „Resident Evil: Ostatni rozdział” czy „The veil”. W kwietniu przyszłego roku do kin wejdzie kolejny obraz tej klasy z udziałem Kubańczyka.

Przed rokiem na Dominikanie William Levy wystąpił u boku Carmen Villabos w filmie „El fantasma de mi novia”. Jego obsadę dopełnili Susana Dosamantes, Fausto Mata, Brandón Peniche oraz żona aktora Elizabeth Gutiérrez. Autorem scenariusza i reżyserem jest Francis Disla.

Film przybliża perypetie Lupe, impertynenckiej i aroganckiej aktoreczki z meksykańskich telenowel, spełniającej swoje marzenie o zagranie w filmie. Wkrótce razem z Fernandem, jej menadżerem i idealnym narzeczonym, wyruszą na Dominikanę, gdzie rozpoczną się zdjęcia do produkcji. Niestety, kilka dni przed wyjazdem Lupe ma wypadek i zapada w śpiączkę. Jej dusza odrywa się od ciała i błąka się po świecie w poszukiwaniu pomocy. Znajduje ją u Chepy, obdarzonego darem jasnowidzenia oszusta, który jako jedyny może ją widzieć. Mężczyzna zgadza się wyciągnąć do niej pomocną dłoń, ale w zamian żąda niebotycznej sumy pieniędzy.

3 komentarze »

 1. Izulka 29 grudnia 2017 o 01:06 - Reply

  Słaby zwiastun. Film raczej też będzie.
  Dobrze że Wiliam nie gra już w telenowelach, po „Burzy” miałam już go dość.

 2. ola* 28 grudnia 2017 o 00:50 - Reply

  Dziwny ten zwiastun. Raczej wydaje mi się, że to będzie słaby film. A szkoda, bo obsada fajna.

 3. Serialowy marzyciel 27 grudnia 2017 o 19:28 - Reply

  Nuda i obluda. Telenowele lepsze sa od filmow. Fajne sa stare i nowe. Ze starych chcialbym aby powtorzyli Za glosem serca, Zakazane uczucie, Marina, Biały welon i Maria z przedmiescia. A z nowych pragne Vuelo de la Victoria, Sueno de amor, Me declaro culpable oraz En tierras salvajes.

Komentarze »

X