Televisa prezentuje "Mi adorable maldición", remake "Odmienić los" | novela.pl

Televisa prezentuje „Mi adorable maldición”, remake „Odmienić los”

novela.pl 22 stycznia 2017 7

Renata Notni i Pablo Lyle protagonistami „Mi adorable maldición”, meksykańskiego remake’u popularnej telenoweli „Odmienić los”.

Televisa prezentuje „Mi adorable maldición”, remake „Odmienić los”

Owiane magią historie osadzone gdzieś na prowincji, gdzie współżyją bogaci hacjenderzy i ubodzy wieśniacy, wymyślone przez kolumbijskiego scenarzystę Julio Jiméneza wciąż zyskują na popularności. Obok „Las aguas mansas” (5 adaptacji, w tym najgłośniejsza „Gorzka zemsta” z 2003 roku) czy „El caballero de Rauzán” (3 adaptacje, w tym „Zdrada i miłość”) po najczęściej odświeżaną można uznać „Lolę calamidades”, którą polska publiczność mogła poznać w wydaniu przygotowanym przez Telemundo w 2010 roku i emitowaną przez TV Puls pod tytułem „Odmienić los”. Meksykański producent Ignacio Sada Madero (twórca „Ukrytej miłości” i „Po prostu María”) jako czwarty sięgnął po historię biednej sieroty, cmentarnej zjawy, posądzanej o ściąganie na ludzi nieszczęść.

„Mi adorable maldición” (tłum. Moja urocza klątwa) jest propozycją Televisy na zimowe popołudnia. Jej premiera w Meksyku zaplanowana jest na 23 stycznia. W rolach głównych obsadzono Renatę Notni („Morze miłości”) i Pablo Lyle („Corazón que miente”). Ona wcieli się w postać Aurory, nieszczęśliwej dziewczyny, noszącą rzekomo ściągające klątwę znamienie, on natomiast w Rodriga, młodego weterynarza, który przysiągł konającemu ojcu Aurory opiekować się jego córką.

Obsadę uzupełniają m.in. Laura Carmine, Patricia Navidad, Maya Mishalska, Cecilia Gabriela, José Carlos Ruiz, Ernesto Gómez Cruz i Socorro Bonilla. Adaptacja scenariusza Jiméneza spoczęła na barkach Gabrieli Ortigozy, pracującej ostatnio nad odtworzeniem telenoweli „Po prostu María”. Televisa zakłada wyprodukowanie 120 odcinków.

7 komentarzy »

 1. Ernestyna 27 stycznia 2017 o 13:55 - Reply

  Szkoda że po KOBIETACH W CZERNI w WP nic nie będzie z Televisy!

  • novela.pl 27 stycznia 2017 o 15:58 - Reply

   Będzie za to dobra produkcja z Hiszpanii :)

   • Radzio 27 stycznia 2017 o 21:41 - Reply

    Novelo, a wiadomo już jaka telenowela zastąpi zbliżającą się ku końcowi „Po prostu Maria” ?

 2. Carola 23 stycznia 2017 o 22:04 - Reply

  Lubiłam Odmienić los bo bywało zabawnie, ale czasami strasznie nudno. Drugi raz tej historii o cmentarnej zjawie ha ha bym nie zdzierżyła.

 3. Ana Laura 23 stycznia 2017 o 20:44 - Reply

  O kurcze co za gniot!

 4. rosasc 22 stycznia 2017 o 20:30 - Reply

  Man nadzieje ,ze nie będzie u nas

 5. tere 22 stycznia 2017 o 14:26 - Reply

  sama historia nie jest bardzo zaskakująca, oglądałam odmienić los i mam nadzieję że w wersji televisy będzie więcej scen między protami bo w odmienić los ich brakowało…

Komentarze »


X