"Sé quién eres" na celowniku nabywców telewizyjnych | novela.pl

„Sé quién eres” na celowniku nabywców telewizyjnych

novela.pl 28 stycznia 2017 3

Hiszpański serial sensacyjny pt. „Sé quién eres” wzbudził zainteresowanie telewizji z wielu zakątków świata, w tym także z Polski

„Sé quién eres” na celowniku nabywców telewizyjnych

Światowy rynek telewizyjny nigdy przedtem nie był tak obszerny. Mnożące się tytuły seriali mobilizują nie tylko wytwórnie do podnoszenia poprzeczki w kwestii jakości oferowanych produkcji, ale także organizatorów targów do głośnego wywoływania najbardziej obiecujących tytułów. Jednym z nich okazał się hiszpański serial „Sé quién eres”, wyprodukowany przez Filmax dla Mediaset España („El Príncipe – Dzielnica zła”), wybrany jako jeden z dwunastu propozycji zeszłorocznej edycji MIPDrama Screenings i chętnie nabywany przez międzynarodowe telewizje podczas styczniowych targów Natpe w Miami.

Pau Freixas („Bohaterowie”, „Fuga”) napisał 10-odcinkowy serial o Juanie Elíasie, wziętym adwokacie specjalizującym się w prawie karnym i uznanym wykładowcy uniwersyteckim, który traci pamięć wskutek wypadku samochodowego. Policja znajduje w jego rozbitym pojeździe ślady krwi oraz telefon komórkowy jego 22-letniej siostrzenicy, uznanej kilka dni wcześniej za zaginioną. Ojciec dziewczyny, Ramón, rektor uniwersytetu, jest przekonany, że Elías zabił jego córkę i postanawia tego dowieść. W rolach głównych Francesc Garrido („Dziwny lokator”), Blanca Portillo (zdobwczyni Złotej Palmy za „Volver”), Aida Folch („Artysta i modelka”) oraz Carles Francino („Tylko ciebie chcę”), Eva Santolaria („Bohaterowie”), Nancho Novo („Kochankowie z Kręgu Polarnego”) i Martiño Rivas (serial „Internat”).

Premierowy odcinek w Hiszpanii przyjąciągnał przed telewizory 3,18 miliona widzów, gwarantując mu pozycję lidera oglądalności. Wkrótce emisja serialu rozpocznie brytyjska telewizja BBC. Prawa licencyjne nabyły również m.in. telewizje z Niemiec, Francji, Turcji, Izraela, Meksyku i Polski – emisja niebawem na kanale Ale kino+.

3 komentarze »

  1. sarp 9 marca 2017 o 00:28 - Reply

    Czy wiadomo już jaka jest dokładna data premiery na Ale Kino+ tego serialu? Bo bardzo mnie zaciekawił lubię taki motyw „ktoś zabił, ale nie wiadomo kto do ostatniego odcinka”.

  2. Pysia141192 4 lutego 2017 o 23:08 - Reply

    Kurczak, Pulsaciones bardziej mi się podoba niż Se quien eres.

Komentarze »


X