Podwójny debiut Pauliny Goto na wielkim ekranie | novela.pl

Podwójny debiut Pauliny Goto na wielkim ekranie

novela.pl 5 listopada 2016 1

Paulina Goto („Droga do szczęścia”) odrzuca rolę w kolejnej telenoweli, by zagrać w nowym filmie Roberta Giraulta pt. „El diamante rojo”

Podwójny debiut Pauliny Goto na wielkim ekranie

25-letnia Paulina Goto, którą poznajemy w roli Fernandy w telenoweli „Droga do szczęścia”, stanęła przed szansą zrobienia kroku naprzód w aktorskiej karierze. Grywająca dotąd w tasiemcowych produkcjach Televisy aktorka otrzymała dwie propozycje wystąpienia w filmach. Oba trafią na wielki ekran w przyszłym roku w Meksyku.

Pierwszym z nich jest komedia akcji Joaquína Rodrígueza pt. „Yo soy Pepito”, do którego zdjęcia zakończyły się przed kilkoma miesiącami. Aktoca wciela się w postać chorej matki oczekującej na przeszczep wątroby, której 9-letni syn, grany przez Alessia Valentiniego, próbuje sam na siebie zarobić, sprzedając słodycze i myjąc samochody. Pewnego dnia chłopiec zostaje wplątany w porwanie dziewczynki imieniem Vanessa, jego platonicznej sympatii, co staje się początkiem zawiłej i zabawnej historii. W obsadzie m.in. Luis Felipe Tovar, Gustavo Sánchez Parra, Mark Tacher oraz Horacio Pancheri, partnerujący Paulinie zarówno w telenoweli „Droga do szczęścia” jak i w życiu prywatnym.

Drugi jest oparty na projekcie Roberta Giraulta („Student”) o roboczym tytule „El diamante rojo”, do którego zdjęcia ruszą w tym miesiącu. Aktorka zdradziła, że chodzi o „romantyczną historię połączoną z westernem”, w której partnerować jej będą Erick Elías i Ana Layevska. Dla tej roli odrzuciła główną rolę w przygotowywanym przez Ignacia Sadę (producenta „Po prostu María”) dla Televisy remake’u telenoweli „Odmienić los”.

One Comment »

  1. hjjj 7 listopada 2016 o 23:13 - Reply

    Kiepski serial..Eva la trailera to mega hit,mam nadzieję że telenowela będzie emitowana przez stacje naziemne.

Komentarze »


X