Melissa Barrera wychodzi za mąż | novela.pl

Melissa Barrera wychodzi za mąż

novela.pl 15 czerwca 2017 0

Meksykańska aktorka Melissa Barrera („Twoja na zawsze”) przyjęła pierścionek zaręczynowy od Paca Zazuety na szczycie Empire State Bulding.

Melissa Barrera wychodzi za mąż

Cztery razy wkładała suknię ślubną w telenowelach, ale prywatnie będzie to jej pierwszy raz. Melissa Barrera, kojarzona z roli Olvido w „Twojej na zawsze”, zaręczyła się ze swoim wieloletnim chłopakiem Paco Zazuetą. Piosenkarz poprosił aktorkę o rękę na szczycie Empire State Building w Nowym Jorku i usłyszał „tak”.

Melissa i Paco poznali się w 2011 roku w programie muzycznym La Academia. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak przyszła bardzo szybko. Jeszcze w trakcie udziału w programie zakochali się w sobie. W jednym z odcinków Paco poprosił Melissę, żeby została jego dziewczyną i został przyjęty. W 2012 roku Melissa wystąpiła w teledysku promującym singiel z debiutanckiej płyty Paca pt. „Hazme olvidarla” (wideo poniżej). O małżeńskich planach aktorka mówiła w prawie już dwa lata temu, jednak oboje odkładali ten moment ze względu na plany zawodowe. „Jesteśmy u progu naszych karier i chcemy poświęcić im się bez reszty” – deklarowała wtedy. Czas zmienił ich priorytety.

Komentarze »


X