Carla Peterson i Diego Peretti na planie nowej komedii | novela.pl

Carla Peterson i Diego Peretti na planie nowej komedii

novela.pl 25 stycznia 2017 1

Diego Peretti, Carla Peterson i Muriel Santa Ana protagonistami nowej komedii Ariela Winograda pt. „Mamá se fue de viaje”.

Carla Peterson i Diego Peretti na planie nowej komedii

Ariel Winograd („Moje pierwsze getto”) jest jednym z najbardziej produktywnych reżyserów w swoim kraju. W ciągu ostatnich sześciu lat wydał aż pięć filmów komediowych i właśnie rozpoczął zdjęcia do kolejnego. „Mamá se fue de viaje” (tłum. Mama wyjechała) to historia o tym, jak wygląda życie ojca, gdy zostaje w domu sam z czwórką potomstwa. Zdjęcia rozpoczęły się przed tygodniem w Argentynie.

W roli głównej grywający już u Winograda aktor Diego Peretti, kojarzony z filmów „Anioł śmierci” i „Żadnyc dzieci”. Obsadę kompletują Carla Peterson, Muriel Santa Ana, Guillermo Arengo, Mario Alarcón, Maruja Bustamante i Pilar Gamboa.

Krótki zarys fabuły: Víctor i Vera Garbor są małżeństwem z dwuedziestoletnim stażem i czwórką dzieci o wdzięcznych imieniach Bruno, Lara, Tato i Luna. Obciążony pracą Víctor żyje z dala od codzienności swojej żony i pociech. Wycieńczona obowiązkami pani domu Vera podejmuje decyzję o wzięciu urlopu od rodziny. I tak zaczynają się problemy…

One Comment »

  1. rosso 25 stycznia 2017 o 18:25 - Reply

    Fabuła brzmi, jak „Komedia małżeńska” z Ewą Kasprzyk i Janem Englertem.

Komentarze »


X