Maite Perroni zasmakowała w reggaetonie | novela.pl

Maite Perroni zasmakowała w reggaetonie

novela.pl 13 maja 2017 4

Po krótkiej przerwie Maite Perroni powróciła do muzyki. Wspólnie z kolumbijskim duetem Cali & El Dandee nagrała singiel „Loca” w rytmie reggaetonu

Maite Perroni zasmakowała w reggaetonie

„Maite Perroni se vuelve «loca»” (tłum. Maite Perroni oszalała) – brzmią nagłówki notek informujących o premierze nowego singla meksykańskiej gwiazdy. Utrzymany w klimacie reggaetonu z domieszką popu utwór „Loca” jest dziełem Andrésa Torresa i Mauricia Rengifo, od których wypłynął także grany w polskich rozgłośniach radiowych hit „Despacito”. Meksykanka Maite Perroni wykonuje go wspólnie z kolumbijskim duetem Cali & El Dandee. Premiera singla odbyła się wczoraj. Można go nabyć na platformie Spotify. Niebawem światło dzienne ujrzy także teledysk z udziałem całej trójki nagrany przed miesiącem w Los Angeles.

4 komentarze »

 1. Fan Internado 28 maja 2017 o 20:45 - Reply

  Mi też podobam się nowy utwór Maite Perroni Loca i czekam na teledysk i nową płytę Maite a szkdoa tylko że po 1 nowy singiel Maite Perroni nie pojawi się w żadnej polskiej stacji radiowej i że żadna płyta Majki nie będzie dostępna w polskich sklepach? A jakie są wasze ulubione piosenki z telenowel latino?

 2. dorota 24 maja 2017 o 11:33 - Reply

  Super ,czekam na teledysk.

 3. Dawid 13 maja 2017 o 15:17 - Reply

  Piosenka w bardzo fajnym rytmie. Liczę na więcej nowych utworów Maite. 😊

 4. Fan5 13 maja 2017 o 12:36 - Reply

  Ten utwór jest niesamowity, z niecierpliwością czekam na teledysk

Komentarze »


X