„Nieposkromiona miłość” od września w TV4

novela.pl 15 sierpnia 2013 91
„Nieposkromiona miłość” od września w TV4

Jedna z najbardziej wyczekiwanych telenowel ostatnich miesięcy zawita jesienią do naszych telewizorów. Już od 2 września na TV4 meksykańska produkcja „Nieposkromiona miłość” (oryg. „Amor bravío”) z Silvią Navarro i Cristianem de la Fuente w rolach głównych.

Bohaterami tej historii są Camila i Daniel. Ona jest Meksykanką. Razem z narzeczonym, Luisem, planują wziąć ślub. Niestety podczas drogi powrotnej z imprezy panieńsko-kawalerskiej, dochodzi do wypadku. Śmierć Luisa pogrąża niedoszłą pannę młodą w głębokiej depresji. W tym samym czasie, w Chile, Daniel żeni się z Miriam, kobiety z wyższej klasy społecznej, którą kocha do szaleństwa z wzajemnością. Aby uciec przed dręczącymi koszmarami, Camila zaszywa się na ranczu byków wuja don Daniela, „La Malquerida”. Niedługo potem, Daniel dowiaduje się, że jego żona jest w ciąży, a Camila zaręcza się z Alonsem, zarządcą rancza.

Don Daniel dowiaduje się o istnieniu nieślubnego syna, a także odkrywa prawdziwą twarz Alonsa, którego uważał za całkowicie prawego człowieka. Postanawia uczynić swojego „syna”, Daniela, jedynym spadkobiercą majątku, aby ustrzec Camilę przed pazernym mężem. Mężczyzna umiera nie wyjawiwszy swojej siostrzenicy prawdziwego powodu tej decyzji.

Daniel dowiaduje się, że otrzymał pokaźny spadek od bogatego Meksykanina, który uczynił go właścicielem praktycznie wszystkich swoich dóbr. Podejmuje decyzję o wyjeździe do Meksyku z zamiarem odebrania zapisanej fortuny. Wpada jednak w zasadzkę i trafia do więzienia. Zamknięty za kratkami domyśla się, że padł ofiarą pułapki zastawionej przez rodzinę Monterde, która usiłuje przywłaszczyć sobie majątek don Daniela.

Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Więcej informacji o telenoweli można znaleźć na stronie www.amorbravio.novela.pl.

91 komentarzy »

 1. Natalia 15 sierpnia 2013 o 20:37 - Reply

  Super dlugo czekalam na to tele bardzo sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. ola 15 sierpnia 2013 o 20:36 - Reply

  Jestem wręcz zawiedziona myślałam zee przynajmniej poleci telenowela z Ana Brenda Corazón indomable ;)
  aaa „Nieposkromiona miłość” miała słabą oglądalność na Novela.pl wiec myślałam z tv4 jakoś na to zwróci uwagę aa tutaj proszę … ;/

  • Adrian 15 sierpnia 2013 o 20:42 - Reply

   Ja nie mam nic przeciwko emisji AB, ale o Cuando me enamoro też proszono długi czas, a potem oglądalność na TV4 była słaba.

   • lili555 16 sierpnia 2013 o 08:01 - Reply

    CMA to była najlepsza telka ostatnich lat, w tym czasie leciał Triumf Miłości i on miał rekordową oglądalność, jednak nie ma co porównywać CMA i TDA, ponieważ ta druga to telenowela pełna absurdówi niedorzecznośc, nie wiem co ludzie w niej widzieli, że tak ją oglądali ale to rzecz gustu… ja skończyłam ją oglądać po 30 odcinkach, może i czas mi na to nie pozwalał ale gdyby była warta oglądania, wciągająca i wogóle z sensem, to na pewno jakoś zagospodarowałabym czas na to by ją obejrzeć tak jak w przypadku Cuando Me Enamoro:))

  • lili555 15 sierpnia 2013 o 20:57 - Reply

   Amor Bravio miało bardzo dobrą oglądalność na novela.pl bo sami to napisali na forum na facebooku….A przerwali emisję ponieważ dowiedzieli się że puszczą to na Tv4

 3. julietta 15 sierpnia 2013 o 20:00 - Reply

  tz liczylam na CI bo AB widzialam kilka odc ale dla Silvii moze sie skusze ponownie

 4. Adrian 15 sierpnia 2013 o 19:54 - Reply

  Czyli stoimy w miejscu i puszczamy telki z wiosny 2012. Tak dalej TV4 ://
  Oglądalności nie będzie, o Cuando me enamoro też prosili, a potem wielki zawód…

  • dqtqtq 15 sierpnia 2013 o 20:04 - Reply

   Nie podoba się to nie oglądaj. Telenowele ogląda się dla przyjemności i ta telenowela była długo wyczekiwana przez fanów w Polsce. Bo cos jest już starsze to już ble??? Ogarnij się. Nie tylko młodzież ogląda telenowele. Śmieszny jesteś. Myślisz że wszyscy starsi śledzą fora internetowe. Więszkość nie ma pojęcia o telenowelach emitowanych w MX. A to że nie ma twojego ukochanego Corazon indomable które jest dnem to już nie mój problem. :)

   • Adrian 15 sierpnia 2013 o 20:22 - Reply

    A ty się BRANDO nie czepiaj bo ja wcale nie jestem zły. Spodziewałem się tego. Lubię AB i pewnie nawet będę oglądał, tylko że liczyłem na świeżynkę, nie koniecznie CI… (szok prawda? :O), bo na to jeszcze przyjdzie czas..

 5. Blanca 15 sierpnia 2013 o 19:51 - Reply

  Cudownie!!! :)

 6. gaviota 15 sierpnia 2013 o 19:49 - Reply

  Super dokończę tą fajną telkę jak novela przerwała. Obsada super Silvia,Cris,Leticia,Cesar. Historia mnie wciągnęła. Szkoda że tv4 nie puści więcej telenowel niż 1,tv6 to inna stacja nie liczy się. Nowsze telenowele zdążą puścić spoko.

 7. Ewa 15 sierpnia 2013 o 19:32 - Reply

  Szkoda że AB gdyż sie spodziewałam że tv4 puści nowsze telenowele np Corazón indomable

 8. Paulina 15 sierpnia 2013 o 19:18 - Reply

  Świetna wiadomość! Silvia jest doskonała! :)

Komentarze »